CYRKLAND

Od 50 zł

CYRKLAND

CYRKLAND w miejscowości Miłków
Google Ads 300x250

Opis

Cyrkland oferuje komfortowe noclegi w Miłkowie, w przyjaznej rodzinnej atmosferze, gdzie można przeżyć niezapomniane chwile. Nasz ośrodek zapewnia różnorodne opcje noclegowe:W budynku (dostępnym przez cały rok) mamy do Państwa dyspozycji:Na II piętrze: apartament rodzinny z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, oraz tarasem z widokiem na Śnieżkę.Na I piętrze: dwa pokoje 2-3 osobowe z wspólną łazienką na piętrze.Na parterze: wspólna kuchnia, sala TV, zmywarka, taras, WC.Dodatkowo, nasz ośrodek oferuje basen (dostępny latem), plac zabaw dla dzieci, oraz nieograniczone atrakcje w Mini - Zoo z egzotycznymi zwierzętami. W budynku dostępne są TV Sat, internet WI-FI, telefon.
Na naszym terenie znajdują się także:
Wozy cyrkowe przystosowane do campingu, z łazienkami (dostępne latem).Cyrkland to magiczne miejsce położone u stóp góry Śnieżki, w malowniczym Miłkowie. To miejsce, które nie tylko uczy i bawi dzieci, ale również jest miejscem spotkań i wspomnień dla dorosłych.
ATRAKCJE:
  • Cyrkowe miasteczko z kopułą, gdzie odbywają się występy międzynarodowych artystów. 
  • Warsztaty cyrkowe, gdzie można nauczyć się sztuki cyrkowej, takiej jak żonglerka, hula-hop, skoki na batucie, lina pozioma, podstawy akrobatyki.
  • Mini-zoo na terenie ośrodka, gdzie można zobaczyć m.in. Wielbłąda.
  • Cyrkowe programy i zajęcia dla dzieci.
W okolicy Cyrklandu znajdują się także inne atrakcje, takie jak Miasteczko Western City, Park Miniatur Dolnego Śląska, Miasto Karpacz. Obiekt jest położony zaledwie 3 km od Karpacza.