Dom Całoroczny do wynajęcia

Dom Całoroczny do wynajęcia

Dom Całoroczny do wynajęcia w miejscowości Olsztynek
Google Ads 300x250

Opis

Oferuję Państwu dom dostępny przez cały rok!!! Obiekt usytuowany jest w odległości 2 km od Olsztynka, jest doskonałym miejscem dla osób lubiących spokój, ciszę oraz aktywne formy wypoczynku. 

Powierzchnia domu wynosi 60m2 i składa się z: salonu, pokoju, kuchni i łazienki. Dodatkowo na posesji znajduje się duży ogród z możliwością korzystania z altany, grilla, ogniska, parkingu.

Dla dzieci : piaskownica, huśtawki.

Do dyspozycji gości możliwość wypożyczenia sprzętu rekreacyjnego oraz siłownia. 

Olsztynek i jego okolice to piękne krajobrazy, wspaniała przyroda i malownicze mazurskie jeziora - doskonała baza wypadowa na wypoczynek. Na terenie gminy znajduje się około 40 jezior, m.in. jeziora: Łańskie, Pluszne, Jemiołowskie, Mielno, Maróz czy Sarąg. Zbiorniki te, prócz typowo letniego wypoczynku gwarantują udane połowy wędkarzom. W samym Olsztynku polecam zwiedzić Muzeum Budownictwa Ludowego - Park Etnograficzny.


Olsztyn - jest to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. Olsztyn położony jest nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierze Mazurskiego i jest podprowincją Pojezierzy Wschodniobałtyckich. 

Atrakcje:

*Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie,

*Muzeum przyrody,

*Dom Gazety Olsztyńskiej - Oddział Muzeum Warmii i Mazur,

*Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku,

*Miejski Ośrodek Kultury Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności Olsztyn,

*Rynek w Olsztynie.