Dom Gościnny u Agnieszki i Andrzeja

Od 30 zł
Dom Gościnny u Agnieszki i Andrzeja w miejscowości Cisowo
Google Ads 300x250

Cisowo
ul. Cisowo 32
76-150 Darłowo
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Witamy na stronie Domu Gościnnego "U Agnieszki i Andrzeja"  tanio noclegi Zapraszamy Państwa do spędzenia wspaniałych wczasów, pełnych wspomnień i miłych wrażeń w nadmorskiej miejscowości Cisowo pod Darłowem. Z okien naszych pokoi rozciąga się widok na szeroką nadmorską panoramę, a wieczorami proponujemy spacery malowniczymi trasami i ścieżkami rowerowymi. Pobliskie tereny otaczające miejscowość są wolne od wszelkich skażeń przemysłowych. Różnorakie zanieczyszczenia dużych miast, gwar i spaliny pędzących samochodów, na które jesteśmy narażeni w codzienności, nie będą w stanie zakłócić Waszego wypoczynku. Goście naszego gospodarstwa agroturystycznego mają nieograniczony dostęp do morza oddalonego o ok. 2,5 km, jak również do jeziora Kopań oddalonego
czytaj więcej

Witamy na stronie Domu Gościnnego

"U Agnieszki i Andrzeja"  tanio noclegi

Zapraszamy Państwa do spędzenia wspaniałych wczasów, pełnych wspomnień i miłych wrażeń w nadmorskiej miejscowości Cisowo pod Darłowem.


Z okien naszych pokoi rozciąga się widok na szeroką nadmorską panoramę, a wieczorami proponujemy spacery malowniczymi trasami i ścieżkami rowerowymi.


Pobliskie tereny otaczające miejscowość są wolne od wszelkich skażeń przemysłowych. Różnorakie zanieczyszczenia dużych miast, gwar i spaliny pędzących samochodów, na które jesteśmy narażeni w codzienności, nie będą w stanie zakłócić Waszego wypoczynku.


Goście naszego gospodarstwa agroturystycznego mają nieograniczony dostęp do morza oddalonego o ok. 2,5 km, jak również do jeziora Kopań oddalonego o ok. 1.5 km.
W pobliżu znajdują się sanatoria czynne cały rok, oferujące zabiegi fizjoterapeutyczne, kryte baseny, Aquapark.

Darłowo to 14-tysięczne nadmorskie miasto leżące w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Położone jest nad Morzem Bałtyckim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej. Darłowo i kąpielisko Darłówko to miejsce cieszące się uznaniem wśród turystów i wczasowiczów. Ponad 5 plaż o miękkim, delikatnym i czystym piasku są miejscem idealnym do wypoczywania nie tylko latem, ale każdego dnia roku.

Atrakcje Darłowa:

  • zamek Książąt Pomorskich

  • brama kamienna

  • aquapark Jan

  • szlaki kajakowe

  • szlaki rowerowe

  • zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych

zwiń

Zobacz również