Dom Wczasowy Monika-JASTARNIA

Dom Wczasowy Monika-JASTARNIA

Dom Wczasowy Monika-JASTARNIA w miejscowości Jastarnia
Google Ads 300x250

Opis

 Dom Wczasowy ?Monika? w Jastarni serdecznie zaprasza przez cały rok na wczasy nad morzem, wypoczynek, weekendy. Dom jest położony w zacisznym miejscu w centrum miasta.

Gwarantujemy Państwu niezapomniany wypoczynek w najpiękniejszej nadmorskiej miejscowości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty Jastarnia, pokoje z łazienkami oraz kuchnię do dyspozycji gości. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw, parking, możliwość grillowania, internet wi-fi, teren ogrodzony, do plaży 250 metrów, do centrum 100 m
 W sezonie letnim można skorzystać z przejażdżki po zatoce puckiej kutrem rybackim lub łodzią drewnianą jak również odbyć rejs tramwajem wodnym do Gdyni.

Jastarnia noclegi blisko plaży

Plaża znajduje się 5 minut drogi od naszego ośrodka. Możliwość spacerowania po pięknym lesie i czystej, szerokiej plaży. W okolicy znajdziesz przepiękne zielone lasy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych, piaszczyste plaże.


 Blisko do Zatoki Puckiej, portu jachtowego i rybackiego. Atrakcje turystyczne tj. Muzeum pod Strzechą, Chatę Rybacką, Zbiory Rybackie w Bosmanacie Portu, Skansen Fortyfikacji i inne, skorzystać z kortów tenisowych i krytych basenów w razie niepogody. 
W swojej ofercie posiadamy noclegi

pokoje 2-os, łoże podwójne lub osobne łóżka
pokoje 3 i 4-os, łoże podwójne i sofa lub wersalka rozkładana na 2-os
apartament typu studio 2-pokojowe
do każdego pokoju można dostawić dodatkowo łóżko typu lux-dostawka

 Jastarnia jest nadmorską miejscowością wypoczynkową położoną w środkowej części Mierzei Helskiej 

W miejscowości znajdziesz piękne i piaszczyste plaże, czyste, nasycone jodem powietrze, wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych i nie tylko. Wzdłuż Półwyspu Helskiego przebiega ścieżka rowerowa z malowniczymi widokami. Warto zwrócić uwagę na nazwy ulic pisane w języku polskim i kaszubskim. Mieszkańcy zachowują do dziś swoją kaszubską kulturę, język i zwyczaje. W okolicy znajdziesz przepiękne zielone lasy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Warto również zobaczyć atrakcje turystyczne tj. Muzeum pod Strzechą, , Zbiory Rybackie w Bosmanacie Portu, Chatę Rybacką, Skansen Fortyfikacji i inne, skorzystać z kortów tenisowych i krytych basenów. 

Półwysep Helski to miejsce unikatowe w skali naszego kraju, występują tu niezwykłe walory przyrodnicze i krajobrazowe. 
Aby turyści  mogli lepiej poznać piękno tego niezwykłego miejsca, we wszystkich trzech miejscowościach gminy Jastarnia wyodrębniono miejsca wyjątkowe o szczególnych walorach przyrodniczych. Tak powstały ścieżki przyrodnicze. Ścieżki są specjalnie oznakowane strzałkami kierunkowymi, mapami 
Półwysep Helski jest bowiem doskonałym miejscem do obserwacji ptaków. Wzdłuż ścieżek umieszczono przystanki w miejscach dogodnych do obserwacji ornitologicznych.

KONTAKT:

607-134-181