Dom Wczasowy POTOK

Od 35 zł
Dom Wczasowy POTOK w miejscowości Piechowice
Google Ads 300x250

Piechowice
ul. Zawadzkiego 18
58-573 Górzyniec
Karkonosze
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy miłego wypadu weekendowego lub też dłuższych wakacji w Domu Wczasowym Potok w Piechowicach. Dom Wczasowy Potok Piechowice zaprasza na nocleg w Piechowicach. Posiadamy noclegi z wyżywieniem, posiłki wliczone w Twój pobyt, zapraszamy do spróbowania dań lokalnych w restauracji gościńca. Położony nad rzeką Mała Kamienna oferuje 50 miejsc noclegowych w pokojach1, 2, 3, 4 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji jest jadalnia, 2 sale konferencyjne (odpowiednio 40, 20 osób), sala TV, boisko, grill, miejsce na ogniskoDla gości którzy przyjadą autem, istnieje możliwość zaparkowania samochodu w pobliżu. Odświeżające usługi wellness będą dostępne na miejscu, możesz również korzystać z basen kryty.
czytaj więcej

Zapraszamy miłego wypadu weekendowego lub też dłuższych wakacji w Domu Wczasowym Potok w Piechowicach.

Dom Wczasowy Potok Piechowice zaprasza na nocleg w Piechowicach. Posiadamy noclegi z wyżywieniem, posiłki wliczone w Twój pobyt, zapraszamy do spróbowania dań lokalnych w restauracji gościńca.

Położony nad rzeką Mała Kamienna oferuje 50 miejsc noclegowych w pokojach1, 2, 3, 4 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji jest jadalnia, 2 sale konferencyjne (odpowiednio 40, 20 osób), sala TV, boisko, grill, miejsce na ognisko

Dla gości którzy przyjadą autem, istnieje możliwość zaparkowania samochodu w pobliżu. Odświeżające usługi wellness będą dostępne na miejscu, możesz również korzystać z basen kryty. Również fani aktywnie spędzonych wakacji nie będą zawiedzeni, ponieważ bilard i tenis jest/są dostępne w okolicy. Kawiarnia to idealne miejsce na spotkanie lub przyjemna wieczorna rozmowę. 

Dokładny zakres usług oferowanych przez Dom Wczasowy Potok Piechowice (również tych za dodatkową opłatę) i dokładne wyposażenie pokoju są dostępne w informatorze poniżej i w informatorze konkretnego pokoju.

Polecamy dostępną salę konferencyjną szczególnie dla klientów z korporacji 

Serdecznie zapraszamy! 
   
   
W pobliżu:
  • Szklarska Poręba - 6km 
  • Karpacz - 20 km
  • Jelenia Góra - 14 km
  • Zamek Chojnik - 4 km
zwiń

Zobacz również