Domek NA PRZYSŁOPIU

Od 35 zł

Zawoja
ul. Przysłop .
34-222 Zawoja
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym domu, blisko przyrody, wśród przepięknych krajobrazów Beskidów. Dom składa się z dwóch przytulnych apartamentów, zaprojektowanych dla wygody przebywających w nich gości. Apartamenty są dobrze wyposażone, posiadają kuchnię, łazienkę i komfortowe sypialnie, co stanowi doskonałą bazę noclegową dla wszystich turystów.   Apartament A znajduje się na I piętrze. Ma swoje osobne wejście, które prowadzi do obszernego przedpokoju, gdzie można min. przechować narty czy też deskę snowboardową. Z przedpokoju przechodzimy do salonu połączonego z jadalnią. Oprócz salonu w apartamencie A jest również sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami i wygodna kuchnia oraz oczywiście łazienka. Całość ma około
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym domu, blisko przyrody, wśród przepięknych krajobrazów Beskidów. Dom składa się z dwóch przytulnych apartamentów, zaprojektowanych dla wygody przebywających w nich gości. Apartamenty są dobrze wyposażone, posiadają kuchnię, łazienkę i komfortowe sypialnie, co stanowi doskonałą bazę noclegową dla wszystich turystów.
 
Apartament A znajduje się na I piętrze. Ma swoje osobne wejście, które prowadzi do obszernego przedpokoju, gdzie można min. przechować narty czy też deskę snowboardową. Z przedpokoju przechodzimy do salonu połączonego z jadalnią. Oprócz salonu w apartamencie A jest również sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami i wygodna kuchnia oraz oczywiście łazienka. Całość ma około 45 m2 i przygotowana jest na przyjęcie 4 Gości (2 pojedyncze łóżka oraz rozkładana kanapa).
 
Apartament B zajmuje parter domu. W skład apartamentu B wchodzi przedpokój, narciarnia, kuchnia z jadalnią, salon (gdzie klimat tworzy żeliwny kominek) z bezpośrednim wyjściem na taras, sypialnia z podwójnym łóżkiem, druga sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienka z WC oraz osobne WC. Całość stanowi 64 m2 i może pomieścić do 8 Gości (1 łóżko podwójne, 2 pojedyncze, rozkładana kanapa w salonie oraz możliwe dwie dostawki w sypialniach).
 
Kuchnie obydwu apartamentów są w pełni wyposażone min. w lodówkę, kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową oraz naczynia i inny sprzęt umożliwiający swobodne przygotowywanie posiłków.
 
W domu jest telewizja satelitarna i można oglądać ponad 100 różnych programów.
 
Z okien domu roztacza się widok na pasmo Jałowieckie, Policę i inne okoliczne góry, a przy dobrej pogodzie widać Tatry .
 
Dom ogrzewany jest prądem oraz kominkiem. Zapewniamy pościel oraz ręczniki.
 
W tym domu każdy czuje się jak u siebie.
zwiń

Zobacz również