Domek nad Dunajcem

Od 35 zł

Krościenko nad Dunajcem
ul. Zdrojowa 41
34-450 Krościenko nad Dunajcem
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

    Zapraszamy w Pieniny! Wypoczynek w naszym domku pozwoli się Państwu odprężyć oraz poznać najciekawsze atrakcje Krościenka i okolic!     Domek letniskowy nad Dunajcem zlokalizowany jest w miejscowości Krościenko Nad Dunajcem na ulicy Zdrojowej. W domku znajdują się dwa pokoje z telewizorami, w których łącznie miejsce noclegowe znajdzie 8 osób kuchnia z wyposażeniem łazienka W ogrodzie przygotowaliśmy dla naszych Gości grill i możliwość rozpalenia ogniska. Z ogrodu można zejść na plażę i zażyć kąpieli w rzece Dunajec. Domek położony jest w pięknym i spokojnym miejscu, które jest idealne dla osób szukających odpoczynku oraz dla wędkarzy.
czytaj więcej

 

 

Zapraszamy w Pieniny! Wypoczynek w naszym domku pozwoli się Państwu odprężyć oraz poznać najciekawsze atrakcje Krościenka i okolic!

 

 

Domek letniskowy nad Dunajcem zlokalizowany jest w miejscowości Krościenko Nad Dunajcem na ulicy Zdrojowej.

W domku znajdują się

  • dwa pokoje z telewizorami, w których łącznie miejsce noclegowe znajdzie 8 osób
  • kuchnia z wyposażeniem
  • łazienka

W ogrodzie przygotowaliśmy dla naszych Gości grill i możliwość rozpalenia ogniska. Z ogrodu można zejść na plażę i zażyć kąpieli w rzece Dunajec.

Domek położony jest w pięknym i spokojnym miejscu, które jest idealne dla osób szukających odpoczynku oraz dla wędkarzy.

zwiń

Zobacz również