Domek Wypoczynkowy nad Sanem

Od 180 zł
Domek Wypoczynkowy nad Sanem w miejscowości Łączki
Google Ads 300x250

Łączki 18
38-600 Lesko
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy do miejscowości Łączki, położonej nad rzeką San. Lokalizacja domku stanowi wspaniałe miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Jeśli pragniesz odpoczynku w ciszy i spokoju skorzystaj z naszej oferty. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, salon, łazienkę, TV-sat. 6 miejsc noclegowych altana do grillowania parking szybowisko 2km restauracja 100m rzeka San (wędkowanie) 50m Łączki to nie wielka miejscowość w pobliżu Leska, które nazywane jest Bramą Bieszczad... W mieście można ciekawie i aktywnie spędzić czas. Warto zobaczyć Kamień Leski, to bardzo oryginalny pomnik przyrody nieożywionej zbudowany z piaskowca krośnieńskiego, Rezerwat Góra Sobień, na której wzniesiono zamek warowny obecnie to ruiny, jest też platforma
czytaj więcej

Zapraszamy do miejscowości Łączki, położonej nad rzeką San. Lokalizacja domku stanowi wspaniałe miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Jeśli pragniesz odpoczynku w ciszy i spokoju skorzystaj z naszej oferty.

Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, salon, łazienkę, TV-sat.

  • 6 miejsc noclegowych

  • altana do grillowania

  • parking

  • szybowisko 2km

  • restauracja 100m

  • rzeka San (wędkowanie) 50m

Łączki to nie wielka miejscowość w pobliżu Leska, które nazywane jest Bramą Bieszczad... W mieście można ciekawie i aktywnie spędzić czas. Warto zobaczyć Kamień Leski, to bardzo oryginalny pomnik przyrody nieożywionej zbudowany z piaskowca krośnieńskiego, Rezerwat Góra Sobień, na której wzniesiono zamek warowny obecnie to ruiny, jest też platforma widokowa, w Lesku znajdują się też  Źródła Mineralne.

zwiń

Zobacz również