Domek przy lesie

Domek przy lesie w miejscowości Rybnica
Google Ads 300x250

Rybnica 74
22-672 Susiec
Roztocze
zobacz na mapie

Opis

Planujesz noclegi na Roztoczu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Domek przy lesie to miejsce, którego szukasz! Noclegi w Rybnicy pięknej miejscowości w pobliżu Rezerwatu nad Tanwią z pewnością przypadną Wam do gustu. Domek jest całoroczny, przeznaczony dla max. 6 osób, znajdują się w nim 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienka. Obiekt położony jest przy lesie, blisko rzeki Potok Łosiniecki. Cisza i spokój zapewni Gościom prywatność, a także wspaniały odpoczynek na łonie natury. Panujący tu mikroklimat lasów iglastych pozwoli cieszyć się zdrowym powietrzem. Teren działki jest ogrodzony. U nas nie ma miejsca na nudę, czekają na Was: spływy
czytaj więcej


Planujesz noclegi na Roztoczu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Domek przy lesie to miejsce, którego szukasz! Noclegi w Rybnicy pięknej miejscowości w pobliżu Rezerwatu nad Tanwią z pewnością przypadną Wam do gustu.

Domek jest całoroczny, przeznaczony dla max. 6 osób, znajdują się w nim 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienka.


Obiekt położony jest przy lesie, blisko rzeki Potok Łosiniecki. Cisza i spokój zapewni Gościom prywatność, a także wspaniały odpoczynek na łonie natury. Panujący tu mikroklimat lasów iglastych pozwoli cieszyć się zdrowym powietrzem. Teren działki jest ogrodzony.

U nas nie ma miejsca na nudę, czekają na Was: spływy kajakowe, wędkarstwo, narciarstwo biegowe, nordic walking, wędrówki piesze, trasy rowerowe, myślistwo, paintball / asg, quady. 

Rybnica to miejscowość leżąca w pobliżu Suśca, to dobrze znane miejsca Roztocza zwykle kojarzące się ze Szlakiem Szumów, są to niewysokie kaskady na rzece Tanwi, ciągnące się na długości około 1 km. 
 

zwiń

Zobacz również