Domki Drewniane Sidzinówka

Od 35 zł

Stryszawa 534
34-205 Stryszawa
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do Beskidu Żywieckiego do miejscowości Stryszawa gdzie czekają na Państwa Domki Drewniane Sidzinówka   Oferujemy Państwu dwa stylowe domki drewniane w wysokim standardzie wykończenia, położone w malowniczym miejscu w Stryszawie wysoko w górach w masywie Beskidów. Każdy domek ma powierzchnię 76 m2, a ich wyposażenie pozwala na samodzielne przyrządzanie posiłków. Polecamy również skorzystanie z posiłków na stołówce znajdującej się tuż obok. Obok domków znajduje się duża altana z grillem oraz miejsce na ognisko z ławkami. Dodatkowo nasi Goście mogą swobodnie korzystać z krytego basenu o wym. 8x5x1,2. Teren wyjątkowo widokowy - blisko przebiegają szlaki turystyczne dzięki czemu Sidzinówka stanowi
czytaj więcej


Zapraszamy do Beskidu Żywieckiego

do miejscowości Stryszawa

gdzie czekają na Państwa

Domki Drewniane Sidzinówka

 

Oferujemy Państwu dwa stylowe domki drewniane w wysokim standardzie wykończenia, położone w malowniczym miejscu w Stryszawie wysoko w górach w masywie Beskidów.


Każdy domek ma powierzchnię 76 m2, a ich wyposażenie pozwala na samodzielne przyrządzanie posiłków. Polecamy również skorzystanie z posiłków na stołówce znajdującej się tuż obok.


Obok domków znajduje się duża altana z grillem oraz miejsce na ognisko z ławkami. Dodatkowo nasi Goście mogą swobodnie korzystać z krytego basenu o wym. 8x5x1,2.


Teren wyjątkowo widokowy - blisko przebiegają szlaki turystyczne dzięki czemu Sidzinówka stanowi świetną bazę wypadową na Babią Górę.


Odległosci od większych miast:

  • Sucha Beskidzka - 15 km
  • Zawoja - 15 km
  • Wadowice -35 km
  • Żywiec - 35 km
  • Bielsko -Biała - 60 km
  • Kraków - 60 km
zwiń

Zobacz również