Domki letniskowe i apartamenty w Rydzewie

Od 35 zł

Rydzewo
ul. Mazurska 85
11-513 Rydzewo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

DOMKI LETNISKOWE I APARTAMENTY W RYDZEWIE Proponujemy Państwu do wynajęcia 4 domki letniskowe i 2 całoroczne apartamenty, usytuowane w centrum niewielkiej, letniskowej miejscowości Rydzewo k.Giżycka (ok. 10 km), nad jeziorem Boczne-Niegocin (wchodzącym w skład szlaku Wielkich Jezior Mazurskich). Jednocześnie może u nas gościć ok. 28-36 osób. (w każdym domku 4-6 osób, apartament 4-osobowy i apartament 8-osobowy).    2 APARTAMENTY DO WYNAJĘCIA   Apartament 1 salon wyposażony w TV z możliwością spania dla 3-4 osób, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń itp.), łazienka z natryskiem i wc. Centralne ogrzewane Apartament 2  salon wyposażony w TV, 2
czytaj więcej

DOMKI LETNISKOWE I APARTAMENTY W RYDZEWIE

Proponujemy Państwu do wynajęcia 4 domki letniskowe i 2 całoroczne apartamenty, usytuowane w centrum niewielkiej, letniskowej miejscowości Rydzewo k.Giżycka (ok. 10 km), nad jeziorem Boczne-Niegocin (wchodzącym w skład szlaku Wielkich Jezior Mazurskich). Jednocześnie może u nas gościć ok. 28-36 osób. (w każdym domku 4-6 osób, apartament 4-osobowy i apartament 8-osobowy). 
 
2 APARTAMENTY DO WYNAJĘCIA
 
Apartament 1
 • salon wyposażony w TV z możliwością spania dla 3-4 osób, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń itp.), łazienka z natryskiem i wc.
 • Centralne ogrzewane
Apartament 2 
 • salon wyposażony w TV, 2 sypialnie 4-osobowe (2x2), aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń itp.), łazienka z natryskiem i wc, z sypialni wyjście na przestronny taras z którego widać jezioro Niegocin i posesję.
 • Centralne ogrzewane
DOMKI LETNISKOWE:
 • 4 drewniane domki letniskowe: pokój dzienny z możliwością spania dla 2 osób, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, komplet naczyń itp.), sypialnia 2-4 osobowa (łóżka podwójne)
 • Do domków przynależy budynek sanitarny (toaleta + 2 natryski). 
WAŻNE INFORMACJE:
 • Na terenie posesji znajdują się meble ogrodowe, grill, boisko do siatkówki o nawierzchni trawiastej, piaskownica dla dzieci, huśtawka oraz wiata ogrodowa, możliwość rozpalenia ogniska.
 • Samochód zaparkować można na zamkniętej, ogrodzonej posesji.
 • Najbliższy sklep spożywczy znajduje się, w odległości ok. 100 m, w tej samej odległości znajduje się także stylowa gospoda.
 • Jezioro znajduje się w odległości ok. 50 m od domu (widać z okna, przez drogę). Nad jeziorem pomost, przestań żeglugi mazurskiej oraz piaszczysta plaża (ok. 150 m).
 • Goście ze zwierzętami domowymi - mile widziani za wcześniejszym uzgodnieniem.
zwiń

Zobacz również