Domki Nad Potokiem

Od 50 zł
Domki Nad Potokiem w miejscowości Susiec
Google Ads 300x250

Susiec
ul. Rybnica 73
22-672 Susiec
Roztocze
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy na piękne Roztocze! Skorzystaj z naszej oferty domków nad Potokiem! Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 domki, które znajdują się w miejscowości Rybnica, 1 km od Suśca. W pobliżu (ok 15 km) znajduje się zalew z plażą, w którym można popływać. W okresie letnim drzewa obok domku dają kojący chłód, zaś w zimie przepiękny widok.    Domki znajdują się na dużej i ogrodzonej posesji, łącznie z domem gospodarzy. Pobliska rzeka obfita jest w ryby, przede wszystkim pstrągi, co świadczy o jej czystości, kilka kilometrów od gospodarstwa znajdują się stawy rybne (Narol, Majdan Sopocki, Ruda Różaniecka), dlatego zapraszamy wędkarzy. W okresie jesiennym zapraszamy
czytaj więcej

Zapraszamy na piękne Roztocze! Skorzystaj z naszej oferty domków nad Potokiem!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 domki, które znajdują się w miejscowości Rybnica, 1 km od Suśca. W pobliżu (ok 15 km) znajduje się zalew z plażą, w którym można popływać. W okresie letnim drzewa obok domku dają kojący chłód, zaś w zimie przepiękny widok. 

 

Domki znajdują się na dużej i ogrodzonej posesji, łącznie z domem gospodarzy. Pobliska rzeka obfita jest w ryby, przede wszystkim pstrągi, co świadczy o jej czystości, kilka kilometrów od gospodarstwa znajdują się stawy rybne (Narol, Majdan Sopocki, Ruda Różaniecka), dlatego zapraszamy wędkarzy. W okresie jesiennym zapraszamy do grzybobrania w okolicznych lasach.

OFERUJEMY 3 INDYWIDUALNE DOMKI:

DOMEK NR 1- 5 osobowy

Położony przy tłuczniowej, bardzo mało ruchliwej drodze (około 10 samochodów dziennie), ogrodzony razem z miejscem parkingowym, placem zabaw, miejscem na grilla. Domek posiada aneks kuchenny (wraz z wyposażeniem) oraz pełny węzeł sanitarny. Ponad to do dyspozycji gości jest telewizja i internet.


DOMEK NR 2 - 7 osobowy

Piękny domek położony tuż przy rzece Potok Łosiniecki. Domek ma 2 pokoje 3 i 4 osobowe, kompletny węzeł sanitarny, wyposażony w pełni aneks kuchenny. W domku znajduje się kominek, telewizor , radia. Na zewnatrz jest duży taras, miejsce na grilla i ognisko, huśtawka, piaskownica.

DOMEK NR 3,4

Domek- bliźniak usytuowany tuż nad potokiem. Pierwsza połowa jest dla 2 osób z dzieckiem, zaś druga tylko dla 2 osób. Każda połowa jest w 100% indywidualna, ponieważ są dwa osobne wejścia, dzieki czemu gwarantujemy maksymalna prywatność. Każda połowa posiada: - kominek - aneks kuchenny - telewizor, radio - kompletny węzeł sanitarny(łazienka z prysznicem) - fotele, stoliki,łóżka  

zwiń

Zobacz również