Domki Viola

Od 40 zł

Polańczyk
ul. Równa 33
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Nowe, piękne i komfortowe ? takie są nasze domki letniskowe. Przekonaj się sam! Domki Viola czekają na Ciebie na dużej, ogrodzonej działce w Polańczyku z widokiem na Jezioro Solińskie. Gwarantujemy spokojny i bezpieczny wypoczynek.   Zapraszamy do malowniczej miejscowości Polańczyk niedaleko Soliny. Oferujemy bogato wyposażone domki w przepięknej okolicy. Na terenie posesji nasi goście mają do dyspozycji parking, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko, altana grillowa. W pobliżu znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego, restauracje, dyskoteki, las, plaża i jezioro.   DOMEK 6-8 OSOBOWY - duży salon z dwoma dwuosobowymi łóżkami i TV, - aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem
czytaj więcej

 

Nowe, piękne i komfortowe ? takie są nasze domki letniskowe. Przekonaj się sam! Domki Viola czekają na Ciebie na dużej, ogrodzonej działce w Polańczyku z widokiem na Jezioro Solińskie. Gwarantujemy spokojny i bezpieczny wypoczynek.

 

Zapraszamy do malowniczej miejscowości Polańczyk niedaleko Soliny. Oferujemy bogato wyposażone domki w przepięknej okolicy. Na terenie posesji nasi goście mają do dyspozycji parking, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko, altana grillowa. W pobliżu znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego, restauracje, dyskoteki, las, plaża i jezioro.

 

DOMEK 6-8 OSOBOWY
- duży salon z dwoma dwuosobowymi łóżkami i TV,
- aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz lodówką,
- łazienka,
- taras widokowy,
- dwa pokoje z dwoma pojedynczymi łóżkami na piętrze.

-wifi

DOMEK 4-OSOBOWY
- salonik z jednym, dwuosobowym łóżkiem oraz TV,
- aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz lodówką,
- oddzielna sypialnia z dwuosobowym łóżkiem,
- łazienka,
- taras widokowy.

-wifi

DOMEK 6-OSOBOWY
- salonik z dwoma, dwuosobowymi łóżkami oraz TV,

- aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz lodówką,
- oddzielna sypialnia z dwuosobowym łóżkiem,
- łazienka,
- taras widokowy.

-wifi

zwiń

Zobacz również