Domki W Zagrodzie

Od 35 zł

Darłówko
ul. Morska 110
76-150 Darłówko
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy na wczasy do ośrodka "W Zagrodzie". Ośrodek proponuje wypoczynek w domkach letniskowych oraz na polu namiotowym i campingowym.   Na terenie ośrodka wydzielone jest miejsce na ognisko, istnieje również możliwość wypożyczenia grilla. Dodatkową atrakcją, szczególnie dla wędkarzy, jest amatorska wędzarnia zrobiona przez samego Szefa ośrodka ;) Do dyspozycji dzieci jest piaskownica i huśtawki. Na terenie ośrodka pasą się dwie urocze owieczki, a towarzystwa dotrzymują im indyki, kury i koguciki :) Ośrodek wypoczynkowy "W Zagrodzie" położony jest 500m od morza, w bardzo spokojnym i malowniczym miejscu. Drogę nad morze można uatrakcyjnić spacerem przez deptak, który położony jest bezpośrednio przy porcie.
czytaj więcej

Zapraszamy na wczasy do ośrodka "W Zagrodzie".

Ośrodek proponuje wypoczynek w domkach letniskowych oraz na polu namiotowym i campingowym.

 

Na terenie ośrodka wydzielone jest miejsce na ognisko, istnieje również możliwość wypożyczenia grilla. Dodatkową atrakcją, szczególnie dla wędkarzy, jest amatorska wędzarnia zrobiona przez samego Szefa ośrodka ;) Do dyspozycji dzieci jest piaskownica i huśtawki. Na terenie ośrodka pasą się dwie urocze owieczki, a towarzystwa dotrzymują im indyki, kury i koguciki :)
Ośrodek wypoczynkowy "W Zagrodzie" położony jest 500m od morza, w bardzo spokojnym i malowniczym miejscu. Drogę nad morze można uatrakcyjnić spacerem przez deptak, który położony jest bezpośrednio przy porcie. Za portem znajdują się liczne punkty gastronomiczne, smażalnie ryb ze świeżą rybą prosto z morza oraz lodziarnie z najlepszymi lodami i goframi w okolicy :) W stronę Darłowa natomiast, prowadzi alejka przez piękny park lub ścieżka nad rzeką Wieprzą.
Domki blisko morza - zadzwoń! 
W ofercie 4 - osobowe domki letniskowe:

- 2 - pokojowe z łazienką w cenie 45,00 zł za dobę od osoby

- 1 - pokojowe z łazienką w cenie 40,00 zł za dobę od osoby

- 1 - pokojowe bez łazienki w cenie 35,00 zł za dobę od osoby

Do dyspozycji również jeden 2- osobowy pokój z łazienką w cenie 40,00 zł za dobę od osoby.
Dodatkowym kosztem pobytu na terenie obiektu jest opłata klimatyczna, która w tym sezonie wynosi 1,86 zł za dobę od osoby.
Na terenie obiektu znajduje się parking. Strzeżony całą dobę.

Serdecznie zapraszamy na wczasy do naszego ośrodka :)
zwiń

Zobacz również