DWÓR KLEWINY

Od 35 zł

Klewiny 3
19-520 Banie Mazurskie
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szukasz oazy spokoju na łonie natury wśród dzikiej, niczym nie zmąconej przyrody? Wybierz się do Dworu w Klewinach i poczuj, jak pachnie przyroda w tym wyjątkowym miejscu!   Dwór Klewiny pochodzi z 2-ej połowy XIX-go wieku i jest położony w powiecie gołdapskim w gminie Banie Mazurskie. Ma charakter zabytkowego zespołu dworskiego i jest wpisany do Rejestru Zabytków woj. warmińsko-mazurskiego. W skład Dworu Klewiny wchodzą: budynek mieszkalny (Dwór), magazyn z przylegającym do niego budynkiem inwentarskim, obora, komin i pozostałości gorzelni oraz park wraz z aleją dębową.   Dwór Klewiny w swojej agroturystycznej ofercie oferuje pięć nowo urządzonych wygodnych pokoi z łazienkami.
czytaj więcej
Szukasz oazy spokoju na łonie natury wśród dzikiej, niczym nie zmąconej przyrody? Wybierz się do Dworu w Klewinach i poczuj, jak pachnie przyroda w tym wyjątkowym miejscu!
 
Dwór Klewiny pochodzi z 2-ej połowy XIX-go wieku i jest położony w powiecie gołdapskim w gminie Banie Mazurskie. Ma charakter zabytkowego zespołu dworskiego i jest wpisany do Rejestru Zabytków woj. warmińsko-mazurskiego. W skład Dworu Klewiny wchodzą: budynek mieszkalny (Dwór), magazyn z przylegającym do niego budynkiem inwentarskim, obora, komin i pozostałości gorzelni oraz park wraz z aleją dębową.
 
Dwór Klewiny w swojej agroturystycznej ofercie oferuje pięć nowo urządzonych wygodnych pokoi z łazienkami. Łącznie obiekt posiada 15 miejsc noclegowych. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie. Doba pobytowa zaczyna się o 13:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 11:00 w dniu wyjazdu. Obiekt akceptuje zwierzęta i przyjmuje je za dodatkową opłatą. Dla gości udostępniona jest jadalnia z aneksem kuchennym na około 10 miejsc.
 
Dostępne pokoje w Klewinach:
  • pokój wędkarski – (5 łóżek – z widokiem na park i staw parkowy)
  • pokój myśliwski – (3 łóżka – z widokiem na parkowy staw)
  • apartament ptasi – (2 pokoje, 1 łazienka, 5 łóżek – z widokiem na parkowy staw)
  • pokój zakochanych – (2 łóżka z widokiem na przyszłość)
W gospodarstwie właściciele mają sad, zbierają ekologiczne maliny, jabłka, śliwki, gruszki, wiśnie, orzechy i inne owoce z pól i lasów, aby uraczyć gości bukietem smaków i zapachów wszystkich pór roku. Można także złowić ryby w klewińskich stawach lub skosztować znakomitej jagnięciny.
 
Właściciele podają gościom tradycyjne potrawy regionalne, wiejską mazurską kuchnię z własnych produktów i owoców. Możliwe jest też przygotowanie diety wegetariańskiej, co należy wcześniej uzgodnić.
 
Możliwość wypożyczenia rowerów.
zwiń

Zobacz również