Dworek Ślepowroń

Od 50 zł

Szklarska Poręba
ul. Szklana 6
58-580 Szklarska Poręba
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Obiekt znajduje się w uroczym zakątku Szklarskiej Poręby z pięknymi widokami na góry, w pobliżu lasów, ścieżek spacerowych i rowerowych prowadzących aż do Czech.  Pobyt zimą w naszym pensjonacie to raj dla narciarzy. W odległości 250m przebiega trasa biegowa na Jakuszyce, 150m od pensjonatu znajduje się stacja kolejki do Jakuszyc i Harrahova, a od wyciągu orczykowego dzieli nas 380m. ZAPRASZAMY! Zapewniamy miłą, domową atmosferę. Przepraszamy palących, ale palenie papierosów TYLKO w wydzielonym pomieszczeniu. Noclegi w Szklarskiej Porębie blisko wyciągu narciarskiego na Babińcu oraz tras biegowych na Jakuszyce zapraszamy  
czytaj więcej

Obiekt znajduje się w uroczym zakątku Szklarskiej Poręby z pięknymi widokami na góry, w pobliżu lasów, ścieżek spacerowych i rowerowych prowadzących aż do Czech.

 Pobyt zimą w naszym pensjonacie to raj dla narciarzy. W odległości 250m przebiega trasa biegowa na Jakuszyce, 150m od pensjonatu znajduje się stacja kolejki do Jakuszyc i Harrahova, a od wyciągu orczykowego dzieli nas 380m.
ZAPRASZAMY! Zapewniamy miłą, domową atmosferę.
Przepraszamy palących, ale palenie papierosów TYLKO w wydzielonym pomieszczeniu.

Noclegi w Szklarskiej Porębie blisko wyciągu narciarskiego na Babińcu oraz tras biegowych na Jakuszyce zapraszamy
 

zwiń

Zobacz również