GOŚCINIEC MARCEL

Od 45 zł

Szklarska Poręba
ul. 1 maja 21
58-580 Szklarska Poręba
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gościniec MARCEL - lepszej lokalizacji trudno szukać.... samo centrum Szklarska Poręba około 100m od głównej ulicy, budynek otoczony pięknie ukwieconym ogrodem.... Oferujemy Państwu komfortowe pokoje w Szklarskiej Porębie z łazienkami, TV SAT, lodówką i czajnikiem. Do dyspozycji Gości jest także bezprzewodowy, darmowy internet oraz miejsce na grilla, gdzie można miło spędzić czas. Posiadamy bezpieczne, zamykane miejsce postojowe dla samochodów, a ponadto przy domu jest całodobowy, strzeżony parking. Noclegi blisko stoku, najbliższy wyciąg orczykowy znajduje się kilkadziesiąt metrów od domu, a wyciąg na Szrenicę 600 m. W okolicy jest także kilka miłych ,,knajpek'' czynnych do późna w nocy. Współpracujemy z biurem
czytaj więcej

Gościniec MARCEL - lepszej lokalizacji trudno szukać.... samo centrum Szklarska Poręba około 100m od głównej ulicy, budynek otoczony pięknie ukwieconym ogrodem....

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje w Szklarskiej Porębie z łazienkami, TV SAT, lodówką i czajnikiem. Do dyspozycji Gości jest także bezprzewodowy, darmowy internet oraz miejsce na grilla, gdzie można miło spędzić czas. Posiadamy bezpieczne, zamykane miejsce postojowe dla samochodów, a ponadto przy domu jest całodobowy, strzeżony parking.

Noclegi blisko stoku, najbliższy wyciąg orczykowy znajduje się kilkadziesiąt metrów od domu, a wyciąg na Szrenicę 600 m. W okolicy jest także kilka miłych ,,knajpek'' czynnych do późna w nocy. Współpracujemy z biurem turystycznym organizującym wycieczki (Praha, Skalne Miasto, Frydlant, Drezno).

Położenie i dojazd: - ulicą 1-go Maja w kierunku dolnej stacji wyciągu na Szrenicę, - po lewej stronie przed hotelem ''Kryształ'' skręcić w lewo w ulicę Wrzosową. POKOJE GOŚCINNE ''MARCEL'' znajdują się tuż za hotelem - obok pawilonu spożywczego ''Smak''.

 

Serdecznie zapraszamy!

zwiń

Zobacz również