Gospodarstwo Agroturystyczne Chutor Deniszczuki

Wólka Tarnowska 4
22-150 Wierzbica
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy 10 miejsc noclegowych w 5 pokojach sypialnych. Dwa pokoje z łazienką, trzy pozostałe z dostępem do łazienki. Wynajmujemy zarówno pojedyncze pokoje jaki i cały dom. Wszystkie posiłki przyrządzamy z produktów pochodzących z własnego ogrodu,sadu,lasu i jeziora. Tu poznacie smak chleba domowego wypieku, szaszłyka z daniela a na deser naleweczki miodowej lub orzechowej. Aby nie zapomnieć smaku Polesia, możecie nabyć u nas produkty pochodzące z Gospodarstwa Agroturystycznego Chutor Deniszczuki. ORGANIZUJEMY *przyjęcia okolicznościowe,bankiety,imprezy integracyjne *plenery malarskie, rzeźbiarskie i wikliniarskie (zapewniamy materiały dla artystów). Tereny CHUTORU DENISZCZUKI to doskonałe miejsca do uprawiania: -joggingu -asg -paintballa -wędkowania -plażowania -nurkowania -grzybobrania -zbierania ziół -wycieczek konnych
czytaj więcej

Oferujemy 10 miejsc noclegowych w 5 pokojach sypialnych. Dwa pokoje z łazienką, trzy pozostałe z dostępem do łazienki. Wynajmujemy zarówno pojedyncze pokoje jaki i cały dom. Wszystkie posiłki przyrządzamy z produktów pochodzących z własnego ogrodu,sadu,lasu i jeziora. Tu poznacie smak chleba domowego wypieku, szaszłyka z daniela a na deser naleweczki miodowej lub orzechowej. Aby nie zapomnieć smaku Polesia, możecie nabyć u nas produkty pochodzące z Gospodarstwa Agroturystycznego Chutor Deniszczuki.

ORGANIZUJEMY

*przyjęcia okolicznościowe,bankiety,imprezy integracyjne

*plenery malarskie, rzeźbiarskie i wikliniarskie (zapewniamy materiały dla artystów).


Tereny CHUTORU DENISZCZUKI to doskonałe miejsca do uprawiania:

-joggingu
-asg
-paintballa
-wędkowania
-plażowania
-nurkowania
-grzybobrania
-zbierania ziół
-wycieczek konnych i rowerowych.

Miłośników dobrej książki zapraszamy do naszej domowej biblioteki.

Bardzo ważnym elementem mojego gospodarstwa jest mój produkt sztandarowy - kuchnia bezglutenowa. Na dzień dzisiejszy jestesmy jedynym miejscem w Regionie Lubelskim, gdzie turysta na diecie bezglutenowej moze bezpiecznie zjeść. 
W grudniu 2013 otrzymaliśmy od Urzędu Marszalkowskiego w Lublinie I miejsce i nagrodę za  najbardziej innowacyjny produkt turystyki wiejskiej w Regionie Lubelskim za dania kuchni bezglutenowej.
Fotki i relacja na fb - Gospodarstwo Agrotuurystyczne "Chutor Deniszczuki".
Dla porównania - Warszawa i mazowoeckie ma kilkanaście obiektów bezglutenowych, Łódż - 2, na Lubelszczyżnie tylko my.
Wspólpracujemy z portalem i stowarzyszeniem www.celiakia.pl i GluNoMore.
 
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzin naszego gospodarstwa.
 

 

zwiń

Zobacz również