Gospodarstwo Agroturystyczne KICZORY 120

Od 35 zł

Kiczory 120
34-483 Lipnica Wielka
Orawa
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Nasze gospodarstwo położone jest bezpośrednio pod lasem. Dysponujemy rozległym terenem wokół domu. Dzięki temu jest to idealne miejsce na zabawę i wypoczynek dla dzieci. Umożliwiamy kontakt ze zwierzętami domowymi, zapraszamy również na wypoczynek z czworonożnymi przyjaciółmi.    Przebywającym u nas z gościną oferujemy dużą jadalnię z kominkiem oraz dostęp do kuchni z możliwością przygotowania sobie potraw. Zadaszony taras z widokiem na okolicę zapewnia schronienie, gdy aura nie dopisuje. Parking koło domu zapewni bezpieczeństwo pojazdom naszych gości. W pokojach istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu.   Dla gości oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5-cio osobowe, posiadające własne łazienki.
czytaj więcej
Nasze gospodarstwo położone jest bezpośrednio pod lasem. Dysponujemy rozległym terenem wokół domu.
Dzięki temu jest to idealne miejsce na zabawę i wypoczynek dla dzieci. Umożliwiamy kontakt ze zwierzętami domowymi, zapraszamy również na wypoczynek z czworonożnymi przyjaciółmi. 
 
Przebywającym u nas z gościną oferujemy dużą jadalnię z kominkiem oraz dostęp do kuchni z możliwością przygotowania sobie potraw. Zadaszony taras z widokiem na okolicę zapewnia schronienie, gdy aura nie dopisuje. Parking koło domu zapewni bezpieczeństwo pojazdom naszych gości. W pokojach istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu.
 
Dla gości oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5-cio osobowe, posiadające własne łazienki. Jeden z pokoi posiada także aneks kuchenny.
 
Naszym gościom oferujemy wyżywienie ekologiczne ( ser biały, jajka, mleko, bundz, chleb ), na które posiadamy oficjalny certyfikat. Jest również możliwość wykupienia produktów ekologicznych na terenie gospodarstwa. 
 
Obszerny teren wokół domu może być wykorzystany na wiele sposobów i do wielu potrzeb gości. Może służyć jako boisko do piłki nożnej lub boisko do siatkówki. Wydzielono specjalne miejsce do rozpalania ognisk i do grillowania. 
W przypadku gorszej pogody zapraszamy na duży, zadaszony taras z ładnym widokiem na okolicę lub do jadalni 
na kiełbaski z kominka. Do dyspozycji gości jest również stół do tenisa stołowego.
 
Zapraszamy gości obcojęzycznych. Poza językiem polskim możemy porozumieć się po angielsku i niemiecku.
zwiń

Zobacz również