Gospodarstwo Agroturystyczne Sokole Ranczo

Gospodarstwo Agroturystyczne Sokole Ranczo

Gospodarstwo Agroturystyczne Sokole Ranczo w miejscowości Olsztyn
Google Ads 300x250

Opis

    Zapraszamy do miejsca, które stworzyliśmy z myślą o naszych gościach. Każdy kto tu przyjedzie będzie mógł nie tylko odpocząć ale także poznać piękno jurajskiej przyrody, spędzić czas w towarzystwie ludzi i zwierząt. Niezwykła energia tego pięknego miejsca u podnóża Sokolich Gór, obecność koni, owiec, kóz i innych zwierząt powodują, że chce się tu być i wracać. Gospodarstwo przyjazne jest środowisku i dobrym ludziom, dąży do samowystarczalności. Nieskażone środowisko, bogata flora i fauna gwarantują bardzo dobre warunki dla spokojnego i zdrowego wypoczynku.

W naszym gospodarstwie Sokole Ranczo do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

POKOJE

Pokój nadmorski – z jednym łóżkiem dwuosobowym. W pokoju istnieje możliwość dostawki dla jednej osoby.

Pokój pod kogutkiem – z jednym podwójnym łóżkiem.
    - pokoje te posiadają dużą wspólną łazienkę  i dodatkowe WC

Pokój różany – z jednym podwójnym łóżkiem i dodatkowym rozkładanym jednoosobowym. Pokój posiada oddzielną łazienkę i balkon.                                                                                                                                   Pokoje połączone są salonem z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i słonecznym balkonem, z którego roztacza się piękny widok na Sokole Góry.

Pokój ptasi - znajduje się w suterenie budynku. Są w nim dwa łóżka (podwójne i pojedyncze). Stanowi część większego apartamentu. Posiada dostęp do kuchni i łazienki.

APARTAMENTY

Duży apartament, w którego skład wchodzą: pokój nadmorski, pokój pod kogutkiem, pokój różany, część dzienna z kuchnią, łazienki, taras. W dużym apartamencie jest 7 miejsc noclegowych. Znajduje się on na piętrze.

Apartament słoneczny - oddzielny apartament, na który składają się: pokój z łóżkiem dwuosobowym (istnieje możliwość dostawki), kuchnia, łazienka z prysznicem. Apartament znajduje się na parterze, posiada także miejsce do odpoczynku na zewnątrz.

Apartament Witalis 1 - znajduje się tu 6 miejsc noclegowych. Składa się z dwóch pokoi połączonych korytarzem z łazienką. W jednym zpokoi znajduje się w pełni wyposażony aneks śniadaniowy (lodówka, zlew, czajnik i naczynia - bez kuchenki) i jedno podwójne łóżko, w drugim dwa podwójne łóżka kominek i wyjście na taras.

Apartament Witalis 2 - apartament z 8 miejscami noclegowymi. Na parterze znajduje się pokój dzienny z w pełni wypoisażonym aneksem śniadaniowym, kanapą i telewizorem. Na piętrze jest łazienka i dwa pokoje - w jwdnym znajdują się dwa podwójne łóżka, w drugim dwa pojedyncze i jedno podwójne łóżko.

DOMKI

Fiołkowa Lauba – wolnostojący domek składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu oraz oddzielnego grilla. Domek posiada 4 miejsca noclegowe (w sypialni duże łóżko dwuosobowe i łóżko jednoosobowe, w salonie sofa jednoosobowa). Domek wyposażony jest w telewizor, posiada dostęp do internetu.

Kasztanowa Lauba – domek wolnostojący składający się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu. W domku znajduje się 6 miejsc noclegowych (sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem piętrowym, rozkładana kanapa dwuosobowa w salonie).

Anielska Lauba - domek wolnostojący 6-cio osobowy. Wyposażony w salon z aneksem kuchennym, taras, łazienkę, sypialnię na dole i sypialnię na antresoli. Posiada podwójne łóżko na antresoli, podwójne łóżko w sypialni na dole oraz rozkładane łóżko w salonie.

Lauba Cioci Merry - wolnostojący domek, w którego skład wchodzi sypialnia, salon z aneksem kuchennym, , łazienka i taras. Domek posiada 4 miejsca noclegowe (w salonie znajduje się rozkładana sofa, w sypialni dwa pojedyncze łóżka). W zimowe wieczory ogrzeje Państwa stojący w salonie piec, natomiast latem ochłodzi zainstalowana w domku klimatyzacja.

Lauba Sosnowa - domek wolnostojący z 4 miejscami noclegowymi. Posiada rozkładaną kanapę w salonie i dwa pojedyncze łóżka w sypialni. W skład domku wchodzi taras, salon z aneksem kuchennym i piecykiem, sypialnia oraz łazienka. W domku znajduje się klimatyzacja.

Każdy z pokoi i domków wyposażony jest w telewizor oraz bezpłatny dostęp do internetu, zapewniamy również miejsce parkingowe.  Istnieje możliwość wykupienia posiłków. Gościom oferujemy swojskie jajka i mleko oraz owoce i warzywa z naszego ogrodu.      Jeżeli przyjdzie komuś ochota na aktywny wypoczynek, to zapraszamy wszystkich do naszej stajni. Do Państwa dyspozycji są nasze konie, które na swych grzbietach zabiorą Was na spacer po parku czy okolicznych lasach. Kucyk – Milka z przyjemnością pokaże okolicę najmłodszym jeźdźcom. Posiadamy również ujeżdżalnię, na której chętni do nauki będą mogli „szlifować” swe umiejętności. Każda jazda prowadzona jest przez wykwalifikowanego instruktora – panią Darię. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego jeźdźca i miłą atmosferę.     Bezpośrednio za ogrodzeniem naszej posesji znajdują się szlaki turystyczne biegnące w różnych kierunkach Jury. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników nordic-walking, spaleologii, kolarstwa, wspinaczki górskiej czy paralotniarstwa. Zapraszamy Państwa do tego zaczarowanego miejsca.