Dom Gościnny Hortensja

Od 35 zł

Szczyrk
ul. Jaśminowa 9B
43-370 Szczyrk
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Poszukujesz atrakcyjnego noclegu w przystępnej cenie? Serdecznie zapraszamy do komfortowego Domu Gościnnego Hortensja w Beskidzie Śląskim. Nasz dom gościnny znajduje się w cichej okolicy w sąsiedztwie skoczni narciarskiej, niedaleko centrum miasta. Nieopodal Hortensji znajduje się park krajobrazowy i zabytkowy kościół.   Oferujemy naszym Gościom zakwaterowanie w 6 przestronnych, słonecznych pokojach ze wspaniałymi widokami z okien. Pokoje są ogrzewane i wyposażone w czajnik elektryczny, szafę lub garderobę i telewizor. W domku znajdują się też łazienki i gry planszowe/multimedialne. Po dniu pełnym wrażeń można się zrelaksować w pięknym ogrodzie, altanie i podczas grilla. Na terenie obiektu do dyspozycji jest bezpłatny parking.
czytaj więcej

Poszukujesz atrakcyjnego noclegu w przystępnej cenie? Serdecznie zapraszamy do komfortowego Domu Gościnnego Hortensja w Beskidzie Śląskim.

Nasz dom gościnny znajduje się w cichej okolicy w sąsiedztwie skoczni narciarskiej, niedaleko centrum miasta. Nieopodal Hortensji znajduje się park krajobrazowy i zabytkowy kościół.

 

Oferujemy naszym Gościom zakwaterowanie w 6 przestronnych, słonecznych pokojach ze wspaniałymi widokami z okien. Pokoje są ogrzewane i wyposażone w czajnik elektryczny, szafę lub garderobę i telewizor.

W domku znajdują się też łazienki i gry planszowe/multimedialne. Po dniu pełnym wrażeń można się zrelaksować w pięknym ogrodzie, altanie i podczas grilla. Na terenie obiektu do dyspozycji jest bezpłatny parking.

zwiń

Zobacz również