Hotel Sitarska ***

Od 35 zł

Lublin
ul. 3Maja 21
23-400 Biłgoraj
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Hotel Sitarska *** w Biłgoraju to synonim elegancji, komfortu i prawdziwie polskiej gościnności. Usytuowany w centrum miasta jest miejscem szczególnym z przytulnymi wnętrzami urządzonymi z niezwykłym smakiem. To tu powita Państwa miły i wykwalifikowany personel.    Hotel Sitarska posiada dziewięć klimatyzowanych pokoi o wysokim standardzie, oraz wspaniały apartament. Do części hotelowej osobom niepełnosprawnym łatwy dostęp zapewni winda umieszczona tuż przy recepcji. W hotelu Sitarska można nie tylko odpocząć, ale też zażyć kulinarnych rozkoszy w mieszczącej się na parterze restauracji Sitarska, posiadającej już ugruntowana doskonałą renomę nie tylko na rynku lokalnym, ale też ogólnopolskim. Niebywałym atutem hotelu jest funkcjonalna i profesjonalnie
czytaj więcej

Hotel Sitarska *** w Biłgoraju

to synonim elegancji, komfortu i prawdziwie polskiej gościnności. Usytuowany w centrum miasta jest miejscem szczególnym z przytulnymi wnętrzami urządzonymi z niezwykłym smakiem. To tu powita Państwa miły i wykwalifikowany personel.

   Hotel Sitarska posiada dziewięć klimatyzowanych pokoi o wysokim standardzie, oraz wspaniały apartament.
Do części hotelowej osobom niepełnosprawnym łatwy dostęp zapewni winda umieszczona tuż przy recepcji.
W hotelu Sitarska można nie tylko odpocząć, ale też zażyć kulinarnych rozkoszy w mieszczącej się na parterze restauracji Sitarska, posiadającej już ugruntowana doskonałą renomę nie tylko na rynku lokalnym, ale też ogólnopolskim.
Niebywałym atutem hotelu jest funkcjonalna
i profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna. 

zwiń