Hotel Krasnoludki

Od 70 zł

Karpacz
ul. Liczyrzepy 58
58-564 Sosnówka
Karkonosze
zobacz na mapie

Opis

Hotel Krasnoludki jest wtopionym w bujną przyrodę miejscem doskonałym na wypoczynek oraz bazę wypadową w Karkonosze oraz liczne atrakcje turystyczne regionu. Z obiektu jest 5 km do Karpacza, 7 km do Parku Wodnego Tropikana, 10 km do Term Cieplice, 15 km do szczytu Śnieżki.  Hotel tworzą dwa budynki: "Krasnoludki" i "Śmieszek", oddalone  od siebie o 30 metrów. Każdy pokój posiada łazienkę (prysznic, WC, umywalka), TV LCD z cyfrową telewizją naziemną. Do dyspozycji  jest bezpłatne Wi-Fi do internetu, niestrzeżony parking, miejsce na ognisko i grilla. Dla dzieci huśtawki, trampolina i piaskownica. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 17 wygodnych pokoi: 1, 2,
czytaj więcej

Hotel Krasnoludki jest wtopionym w bujną przyrodę miejscem doskonałym na wypoczynek oraz bazę wypadową w Karkonosze oraz liczne atrakcje turystyczne regionu. Z obiektu jest 5 km do Karpacza, 7 km do Parku Wodnego Tropikana, 10 km do Term Cieplice, 15 km do szczytu Śnieżki. 

Hotel tworzą dwa budynki: "Krasnoludki" i "Śmieszek", oddalone  od siebie o 30 metrów. Każdy pokój posiada łazienkę (prysznic, WC, umywalka), TV LCD z cyfrową telewizją naziemną. Do dyspozycji  jest bezpłatne Wi-Fi do internetu, niestrzeżony parking, miejsce na ognisko i grilla. Dla dzieci huśtawki, trampolina i piaskownica.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 17 wygodnych pokoi: 1, 2, 3 ,4 i 5 - osobowych i pokój rodzinny 2 - izbowy, z łazienkami (WC, umywalka i prysznic), mogących podjąć jednocześnie do 55 osób.

Tradycyjny wystrój wnętrz oraz drewniane meble nadają pokojom przytulny klimat, a bezpłatny bezprzewodowy Internet szybko łączy wszystkie pokoje Hoteliku Krasnoludki ze światem.

Oferujemy darmowy Przewodnik po okolicy z niezbędnymi mapkami. 

Sosnówka to malownicza karkonoska wieś. Jej DOLNA część jest urzekająco rozpostarta nad brzegiem Zbiornika Sosnówka, GÓRNA wije się Pogańską Doliną, zboczami gór niemal po granice Górnego Karpacza. Właśnie tam, w GÓRNEJ SOSNÓWCE, 600 m.n.p.m. po fascynującej jeździe górską serpentyną czeka na Gości HOTEL KRASNOLUDKI.  Lokalną atrakcją są: wtulona w sąsiednie zbocze biała rotunda z barokową kaplicą św. Anny i wybijające spod niej Dobre Źródło, z którego woda przynosi ponoć szczęście w miłości. Na wytrwałych piechurów (po 7 km)  w sąsiedniej Przesiece czeka Wodospad Podgórnej, trzeci co do wielkości w Karkonoszach.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Hotel działa w formule Bed & Breakfast (nocleg ze śniadaniem)

Cena pobytu w pokojach: 2, 3, 4, 5 osob. + 2 pok. rodzinne (dwuizbowe):

  • 70*,-zł/osobę dorosłą (poza sezonem**)

  • 80*,-zł/osobę dorosłą (w sezonie**)

nocleg ze śniadaniem: w pokoju 1-osob. 90*/100*,-zł, 

POSIŁKI PODAJEMY W FORMIE BUFETU SZWEDZKIEGO: 

KOSZT ŚNIADANIA WLICZONEGO W POBYT: 20,-zł

KOSZT OBIADOKOLACJI NA ZAMÓWIENIE:  30,-zł

  • Dzieci do   3 lat : nocleg (z rodzicami) i wyżywienie GRATIS

  • Dzieci od   3 do 12 lat:        50%  ceny os. dorosłej

  • Dzieci od 12 do 16 lat: ok.75% ceny os. dorosłej

*Podane ceny nie zawierają opłaty klimatycznej, która wynosi : 2 zł/os. za każdy dzień pobytu.   Opłata nie dotyczy dzieci do lat 5.

**Sezon: od 23 czerwca do 7 września  i od 7 stycznia do 7 marca.  

Cennik nie obowiązuje w okresach objętych Ofertami Specjalnymi (Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne, Sylwester, Walentynki, Długi Weekend Majowy itp)

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również