Restauracja i Apartamenty BaHus

Od 200 zł

Ustroń
ul. 9 Listopada 10
43-450 Ustroń
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do restauracji i apartamentów BaHus znajdujących się w centrum Ustronia w odległości zaledwie 50 m od rynku. To świetna baza na wypady do Beskidu Śląskiego. Oferujemy 2 duże apartamenty 4-osobowe i apartament 6-osobowy, z których rozciągają się malownicze widoki.   Każdy apartament posiada mini aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i kuchenką mikrofalową oraz dużą łazienkę z suszarkami i ręcznikami, sypialnię i salon. Nasi goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizji i łóżeczek dla małych dzieci oraz prywatnego parkingu i placu zabaw. W naszej restauracji serwujemy kuchnię różnorodną, w której znajdują się zarówno dania tradycyjne wywodzące się z dawnych praktyk
czytaj więcej

Zapraszamy do restauracji i apartamentów BaHus znajdujących się w centrum Ustronia w odległości zaledwie 50 m od rynku. To świetna baza na wypady do Beskidu Śląskiego.

Oferujemy 2 duże apartamenty 4-osobowe i apartament 6-osobowy, z których rozciągają się malownicze widoki.

 

Każdy apartament posiada mini aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i kuchenką mikrofalową oraz dużą łazienkę z suszarkami i ręcznikami, sypialnię i salon.

Nasi goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizji i łóżeczek dla małych dzieci oraz prywatnego parkingu i placu zabaw.

W naszej restauracji serwujemy kuchnię różnorodną, w której znajdują się zarówno dania tradycyjne wywodzące się z dawnych praktyk kulinarnych różnych regionów Polski i świata, jak i dania nowoczesne prezentujące zdobycze kulinarne współczesnych czasów.

Proponowane przez nas specjały zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Przyrządzane są tylko i wyłącznie ze świeżych produktów w oparciu o własne, opracowywane latami receptury, które poparte są wielopokoleniową tradycją w sferze kulinarnej.

 

 

zwiń

Zobacz również