Restauracja i Apartamenty BaHus

Od 200 zł
Restauracja i Apartamenty BaHus w miejscowości Ustroń
Google Ads 300x250

Ustroń
ul. 9 Listopada 10
43-450 Ustroń
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy do restauracji i apartamentów BaHus znajdujących się w centrum Ustronia w odległości zaledwie 50 m od rynku. To świetna baza na wypady do Beskidu Śląskiego. Oferujemy 2 duże apartamenty 4-osobowe i apartament 6-osobowy, z których rozciągają się malownicze widoki.   Każdy apartament posiada mini aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i kuchenką mikrofalową oraz dużą łazienkę z suszarkami i ręcznikami, sypialnię i salon. Nasi goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizji i łóżeczek dla małych dzieci oraz prywatnego parkingu i placu zabaw. W naszej restauracji serwujemy kuchnię różnorodną, w której znajdują się zarówno dania tradycyjne wywodzące się z dawnych praktyk
czytaj więcej

Zapraszamy do restauracji i apartamentów BaHus znajdujących się w centrum Ustronia w odległości zaledwie 50 m od rynku. To świetna baza na wypady do Beskidu Śląskiego.

Oferujemy 2 duże apartamenty 4-osobowe i apartament 6-osobowy, z których rozciągają się malownicze widoki.

 

Każdy apartament posiada mini aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i kuchenką mikrofalową oraz dużą łazienkę z suszarkami i ręcznikami, sypialnię i salon.

Nasi goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizji i łóżeczek dla małych dzieci oraz prywatnego parkingu i placu zabaw.

W naszej restauracji serwujemy kuchnię różnorodną, w której znajdują się zarówno dania tradycyjne wywodzące się z dawnych praktyk kulinarnych różnych regionów Polski i świata, jak i dania nowoczesne prezentujące zdobycze kulinarne współczesnych czasów.

Proponowane przez nas specjały zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Przyrządzane są tylko i wyłącznie ze świeżych produktów w oparciu o własne, opracowywane latami receptury, które poparte są wielopokoleniową tradycją w sferze kulinarnej.

 

   Ustroń - polskie miasto w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, uzdrowisko, ośrodek wczasowy i wypoczynkowy. Miejscowość położona jest na północnym stokach Beskidu Śląskiego, u wylotu doliny Wisły. 

Atrakcje:

*Leśny Park Niespodzianek,

*Muzeum Regionalne "Stara Zagroda",

*Muzeum Ustrońskie im. Jana Jarockiego,

*Chlebowa Chata,

*Muzeum Beskidzkie w Wiśle,

*Rdzawe diamenty - kolekcja zabytkowych motocykli,

*Sokolarnia Czantoria,

*Muzeum Narciarstwa,

*Ścieżka Rycerska,

*Muzeum Spadochroniarstwa i Wojsk Specjalnych,

*Muzeum Zofii Kossak-Szatkowskiej w Górkach Wielkich,

*Izba Pamięci Jerzego Kukuczki,

*Muzeum Regionalne "Na Grapie" w Jaworzynce,

*Obserwatorium Nietoperzy,

*Willa Ochorowiczówka - Muzeum Magicznego Realizmu.

zwiń

Zobacz również