Siedlisko Jagiele

Od 100 zł
Siedlisko Jagiele w miejscowości Gołdap
Google Ads 300x250

Jagiele 9
19-520 Banie Mazurskie
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy spragnionych wypoczynku na Mazury do malowniczej miejscowości Jagiele koło Gołdapi. Siedlisko Jagiele położone jest w sercu Dzikich Mazur, cieszącym się popularnością wśród miłośników wycieczek pieszych i rowerowych oraz wędkowania. Naszym gościom oferujemy 2 wygodne apartamenty 4-6 osobowe: żółty i oliwkowy. Apartamenty są dwupoziomowe i bardzo przestrzenne. Każdy apartament obejmuje salon kominkowy z TV, wyposażony aneks kuchenny i jadalnię na parterze oraz dwa pokoje wraz z łazienką z prysznicem na piętrze. Na zewnątrz znajduje się ogród z placem zabaw, zaplecze do uprawiania sportów wodnych i grill. Istnieje możliwość wstawienia pojedynczych łóżek lub dostawek, a także zamówienia wyżywienia Atrakcje w okolicy:
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy spragnionych wypoczynku na Mazury do malowniczej miejscowości Jagiele koło Gołdapi. Siedlisko Jagiele położone jest w sercu Dzikich Mazur, cieszącym się popularnością wśród miłośników wycieczek pieszych i rowerowych oraz wędkowania.

Naszym gościom oferujemy 2 wygodne apartamenty 4-6 osobowe: żółty i oliwkowy.

Apartamenty są dwupoziomowe i bardzo przestrzenne. Każdy apartament obejmuje salon kominkowy z TV, wyposażony aneks kuchenny i jadalnię na parterze oraz dwa pokoje wraz z łazienką z prysznicem na piętrze.

Na zewnątrz znajduje się ogród z placem zabaw, zaplecze do uprawiania sportów wodnych i grill.

Istnieje możliwość wstawienia pojedynczych łóżek lub dostawek, a także zamówienia wyżywienia

Atrakcje w okolicy:
- piramida w Rapie,
- wyciąg narciarski Piękna Góra,
- Zabrost Wielki, najlepiej zachowana zabytkowa wieś Warmii i Mazur,
- wieża ciśnień w Gołdapi.

zwiń

Zobacz również