Domki u Joli

Od 220 zł

Domki u Joli

Domki u Joli w miejscowości Istebna
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do urokliwej Istebnej, gdzie znajdują się nasze komfortowe domki u Joli, idealne na relaksujący wypoczynek w sercu Beskidu Śląskiego. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno poszukiwacze ciszy i spokoju, jak i miłośnicy aktywnego spędzania czasu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy domki mogące pomieścić do 6 osób, a także mniejszy, 4-osobowy domek. Wszystkie są ogrzewane i zapewniają pełen komfort pobytu, dzięki wygodnie urządzonym salonom, tarasom oraz łazienkom.

Jeżeli marzy Państwu się domowa kuchnia, oferujemy opcję wyżywienia, w tym śniadania i obiadokolacje, które zadowolą każde podniebienie.

W naszym obiekcie chętnie organizujemy różnorodne imprezy okolicznościowe, a także oferujemy specjalne atrakcje na święta i sylwestra. Dla naszych gości przygotowaliśmy również kuligi, pieczenie barana, grzybobranie i wiele innych aktywności.

Zapraszamy do nas zarówno posiadaczy czworonożnych przyjaciół, jak i entuzjastów dwóch kółek - nasz obiekt jest przyjazny zarówno zwierzętom, jak i rowerzystom.


Atrakcje Istebnej:

  • Złoty Groń: przepiękny punkt widokowy oferujący widoki na Trójwieś Beskidzką oraz - przy dobrej pogodzie - na Tatry.
  • Stecówka i Kubalonka: łatwo dostępne punkty widokowe, z Izbą Pamięci Jerzego Kukuczki i drewnianym kościołem na Kubalonce.
  • Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej: skupiające się na faunie Beskidów i życiu podwodnym.
  • Park Wodny OLZA: z mini zoo, będący świetną opcją na aktywny wypoczynek lub dni niepogody​.
  • Park Linowy Base Camp: idealny do treningów wspinaczkowych i zabawy dla całej rodziny.
  • Kuchnia regionalna: z tradycyjnymi potrawami góralskimi, takimi jak kaczka z knedlami czy oscypki.


Do zobaczenia w Istebnej!