Kozinówka- NOCLEGI W ZAWOI - ELŻBIETA I KRYSTYNA KOZINA

Od 35 zł

Zawoja Podryżowana 260
34-223 Zawoja
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Uciekając od komercji, pragniemy zaoferować Państwu wypoczynek połączony z rekreacją, dlatego zapraszamy do naszego domu znajdującego się w Zawoi Podryżowana. Tutaj nie ma recepcji ani portierni, bo każdy gość jest indywidualnością - kimś wyjątkowym. Zamiast wystudiowanych uśmiechów i sztucznej uprzejmości obdarzamy przybysza serdecznością, bo pragniemy, by poczuł się jak u siebie w domu.   Nasze domy znajdują się w Zawoi Podryżowana. Dogodne położenie (tylko 70 m od drogi głównej) ułatwia dojazd o każdej porze roku. Po wjeździe na posesję pierwszą rzeczą, która przykuwa tu wzrok to ogród, ogród tysiąca kwiatów, mnóstwa klombów i fantazyjnych labiryntów ścieżek, z których każda prowadzi w nieistniejące
czytaj więcej

Uciekając od komercji, pragniemy zaoferować Państwu wypoczynek połączony z rekreacją, dlatego zapraszamy do naszego domu znajdującego się w Zawoi Podryżowana.
Tutaj nie ma recepcji ani portierni, bo każdy gość jest indywidualnością - kimś wyjątkowym. Zamiast wystudiowanych uśmiechów i sztucznej uprzejmości obdarzamy przybysza serdecznością, bo pragniemy, by poczuł się jak u siebie w domu.

 

Nasze domy znajdują się w Zawoi Podryżowana. Dogodne położenie (tylko 70 m od drogi głównej) ułatwia dojazd o każdej porze roku. Po wjeździe na posesję pierwszą rzeczą, która przykuwa tu wzrok to ogród, ogród tysiąca kwiatów, mnóstwa klombów i fantazyjnych labiryntów ścieżek, z których każda prowadzi w nieistniejące na pierwszy rzut oka, przyjemnie zaskakujące, różnorodne światy ukrytych wśród zieleni, przytulnych zakamarków, samotnych ławeczek, gustownych altan, pełnych kolorowych rybek stawów czy zamieszkałych przez żółwie jeziorek.

Z licznych wolier i wolierek wodzą ciekawskim wzrokiem za gośćmi zupełnie oswojone papużki, szynszyle, morskie świnki, króliki, wiewiórki, kaczki, bażanty czy nawet kozy i owieczki, z którymi najmłodsi mogą spokojnie nawiązać bezpośredni kontakt, poznając przy tym tajniki odpowiedzialności opieki nad zwierzętami, bądź też samemu głaskać je czy karmić,  rozbudzając w sobie w ten sposób szacunek i tolerancję wobec innych żyjących istot. Nad wszystkim czuwa wiernie berneński pies pasterski Sara i perski kotek Cezar. Na dzieci czekają tu również karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, sprzęt sportowy, jeździki, zjazd linowy, pole do mini golfa, trampolina.

Boisko do gry w siatkówkę, kometkę czy stół do tenisa oraz siłownia pod gołym niebem zapraszają wszystkich do ruchu na świeżym powietrzu. Stoliki szachowe chętnych do wysiłku umysłowego, zaś biblioteka miłośników wszelkiej literatury. O przyjemność czytania dba tutaj przytulna sala kominkowa i świetlica. Zarówno gry, jak i cały sprzęt sportowy dostępne są na miejscu.

Tu nie sposób się nudzić, a jeśli do tak niesamowitego klimatu dodać jeszcze przepyszną domową kuchnię i ogromne serce do ludzi ... czegóż chcieć więcej. Tu chce się wracać.

Amatorom pięknych widoków, którzy nie lubią trudzić się wspinaczką, proponujemy przejazd kolejką linową "Mosorny Groń" (www.mosornygron.pl), jej długość wynosi prawie 1,5 km. Zimą przygotowana jest tutaj atrakcyjna trasa narciarska (miłośnicy białego szaleństwa znajdą w Zawoi także inne wyciągi narciarskie o różnym stopniu trudności).


Najbliższe otoczenie domu to przede wszystkim duży ogród, który został specjalnie przystosowany do wypoczynku naszych gości. Znajduje się w nim duża ilość zieleni, krzewów i kwiatów, aby stworzyć komfortowe warunki relaksu. Ogród wyposażony w ławeczki, stoliki, letnią porą w parasolki i wdzięczną altankę, otuloną roślinnością, sprawia, że każdy może tu znaleźć miejsce dla siebie.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawkami i karuzelą. Dla tych, którzy dbają o swą tężyznę fizyczną lub po prostu lubią wypoczywać czynnie, przygotowaliśmy miejsce do gry w siatkówkę i koszykówkę. Latem w ogrodzie można także zagrać w tenisa stołowego. Piłki, paletki do gry, sanki, leżaki czy hamaki - z tych wszystkich rzeczy można skorzystać u nas na miejscu.

Nic tak nie łączy, jak wieczorne posiady, dlatego w naszym ogrodzie jest miejsce na ognisko oraz grill. Dla tych, którzy przyjeżdżają własnymi samochodami, zapewniamy miejsca parkingowe.

Gościom oferujemy zakwaterowanie w pokojach dwu i trzyosobowych. Dla Was przygotowaliśmy także kuchnię z podstawowym wyposażeniem do przygotowywania śniadań i kolacji, świetlicę, w której chłodnymi wieczorami trzaska wesoło w kominku ogień. Można tu poczytać w zaciszu książki udostępnione na miejscu albo skorzystać z gier planszowych.

zwiń

Zobacz również