Przystanek Bieszczady

Od 100 zł

Ustrzyki Dolne
ul. 1 Maja 22
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego obiektu w centrum Ustrzyk Dolnych. Przystanek Bieszczady to świetne miejsce dla osób chcących spędzić urlop w komfortowych warunkach i w atrakcyjnej okolicy. W naszym obiekcie posiadamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe o podwyższonym standardzie, w których nocleg znajdzie nawet 26 osób. Są one urządzone w różnych stylach: industrialnym (cegła), folkowym (bal) i glamour. Każdy pokój posiada łazienkę, sprzęt audiowizualny i bezpłatny dostęp do Internetu. W naszym obecie znajdują się również 2 aneksy kuchenne, parking, wiata grillowa i drewniana balia ogrodowa, która chłodzi latem, a zimą hartuje ciało. Ustrzyki Dolne i okolice zapewniają doskonałe warunki do uprawiania
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego obiektu w centrum Ustrzyk Dolnych. Przystanek Bieszczady to świetne miejsce dla osób chcących spędzić urlop w komfortowych warunkach i w atrakcyjnej okolicy.

W naszym obiekcie posiadamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe o podwyższonym standardzie, w których nocleg znajdzie nawet 26 osób. Są one urządzone w różnych stylach: industrialnym (cegła), folkowym (bal) i glamour.

Każdy pokój posiada łazienkę, sprzęt audiowizualny i bezpłatny dostęp do Internetu. W naszym obecie znajdują się również 2 aneksy kuchenne, parking, wiata grillowa i drewniana balia ogrodowa, która chłodzi latem, a zimą hartuje ciało.

Ustrzyki Dolne i okolice zapewniają doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a także narciarstwa. W pobliżu znajdują się 2 wyciągi narciarskie i jezioro Solińskie, rewelacyjne dla pasjonatów sportów wodnych.

zwiń

Zobacz również