Lazurowe - ex Pomarańczowe Camping - Chłapowo

Od 50 zł

Lazurowe - ex Pomarańczowe Camping - Chłapowo

Lazurowe - ex Pomarańczowe Camping - Chłapowo w miejscowości Chłapowo
Google Ads 300x250

Opis

Pole Namiotowe Lazurowe to największe i najbardziej popularne pole namiotowo-kempingowe, z którego rozprzestrzenia się niezapomniany widok na Morze Bałtyckie, port we Władysławowie czy na Rozewie.  Naszym atutem jest ciekawa oferta pobytowa i dobra obsługa naszych gości, którzy doceniają nasz wysiłek i których z roku na rok przybywa

Oferujemy camping nad morzem w Chłapowie dobrą infrastrukturę pobytową: dwa nowoczesne obiekty sanitarne z gorącą wodą dostępną przez cała dobę, z któryc korzystanie jest bezpłatne. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy duży aneks kuchenny wraz z pralką, zespołem ogólnodostępnych lodówek oraz liczne stanowiskowa do zmywania naczyń. Jako ekologiczne pole ECO KAMPING segregujemy śmieci, czym redukujemy Państwa koszty pobytu oferując atrakcyjne ceny, zniżki i rabaty.  

Pole Namiotowe Lazurowe jest miejscem do wypoczynku i spędzenia wakacji dla wszystkich, bez względu na wiek i upodobania. Dzieciom oferujemy dwa place zabaw, młodzieży świetlicę oraz boisko do siatkówki. Nasz ośrodek podzielony jest na strefy, m.in. na sektory rodzinne, sektory dla przyczep i kamperów, na tzw. sektor ?romantyczny? dla zakochanych. Dla bezpieczeństwa wszystkich gości cały nasz teren jest monitorowany, a możliwość wejścia i wyjścia z naszego terenu odbywa się po okazaniu ważnej karty pobytu.

Pole Namiotowe Lazurowe camping nad morzem oferuje dobrze przygotowane miejsca pod namioty, przyczepy kempingowe czy też kampery. Nasz ośrodek podzielony jest na parcele o powierzchni od 50 do 120 m?, z własnymi przyłączami energii elektrycznej, w tym również wody i kanalizacji. W parcelach tych można rozbić namiot, postawic przyczepę kempingową, namiot ogrodowy czy też zaparkować samochód.

Od sezonu 2016 współpracujemy także z nowoczesną wypoczyżalnią turystyczną, która udostępnia sprzęt turystyczny gościom odwiedzającym Półwysep Helski. Jeden ze swoich punktów posiada naprzeciwko naszego kempingu.

Polecamy Państwu spędzenie niezapomnianych chwil przemierzając Mierzeję Helską jedną z najbardziej atrakcyjnych ścieżek rowerowych w Polsce. Piękny pejzaż Zatoki Puckiej, jak również malownicze miejscowości przykuwają uwagę każdego turysty. Cała trasa liczy 35 kilometrów łącząc Władysławowo z Helem. Namiot na Lazurowym to doskonałe miejsce na bazę noclegową przed taką wyprawą.

Jeżeli zabraknie sił na powrót, wypożyczalnia umożliwia pozostawienie roweru na końcu trasy, w oddziale na Helu skąd można wrócić pociągiem lub autobusem. W przypadku jakichkolwiek problemów podczas wędrówki, możecie Państwo liczyć na pomoc mobilnego personelu.

Lazurowe otrzymało wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie "Mister Camping" organizowanym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w kategorii kemping o pojemności powyżej 450 miejsc noclegowych.