Chata na Malinowej

Od 350 zł

Szczyrk
ul. Malinowa 10a
43-370 Szczyrk
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy rodziny z dziećmi i grupy znajomych do Szczyrku, gdzie przez cały rok czeka na Państwa wolnostojący domek wypoczynkowy dla 10 osób. Chata na Malinowej znajduje się w malowniczym i ustronnym miejscu z dużą działką. To idealne miejsce do letniego wypoczynku i uprawiania turystyki górskiej i rowerowej.   W domku znajdują się sypialnie 2 i 3-osobowe, łazienka, pokój dzienny z kominkiem, TV SAT, jadalnia z aneksem kuchennym, miejsce do rekreacji, grill, a przed domem parking. Na przełomie lipca i sierpnia odbywają się w Szczyrku imprezy związane z Tygodniem Kultury Beskidzkiej. Turyści mogą podziwiać występy zespołów folklorystycznych z różnych stron świata w
czytaj więcej

Zapraszamy rodziny z dziećmi i grupy znajomych do Szczyrku, gdzie przez cały rok czeka na Państwa wolnostojący domek wypoczynkowy dla 10 osób.

Chata na Malinowej znajduje się w malowniczym i ustronnym miejscu z dużą działką. To idealne miejsce do letniego wypoczynku i uprawiania turystyki górskiej i rowerowej.

 

W domku znajdują się sypialnie 2 i 3-osobowe, łazienka, pokój dzienny z kominkiem, TV SAT, jadalnia z aneksem kuchennym, miejsce do rekreacji, grill, a przed domem parking.

Na przełomie lipca i sierpnia odbywają się w Szczyrku imprezy związane z Tygodniem Kultury Beskidzkiej. Turyści mogą podziwiać występy zespołów folklorystycznych z różnych stron świata w muszli koncertowej przy deptaku; po koncertach wielkie dyskoteki dla publiczności.

Atrakcje w Szczyrku:
- kolej linowa na szczyt Skrzyczne,
- skocznia narciarska,
- Sanktuarium na Górce,
- przedwojenne drewniane wille,
- Beskidzka Galeria Sztuki.

zwiń

Zobacz również