Magiczny Zakątek

Od 35 zł

Chmiel 27
38-713 Lutowiska
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Magiczny Zakątek zlokalizowany jest w Bieszczadach w miejscowości Chmiel. Umiejscowienie w dolinie Sanu w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego, lasów, szlaków turystycznych sprawia, iż Magiczny Zakątek stanowi doskonałą bazę wypadową w każdą z części Bieszczad. Nasz nowo otwarty obiekt zapewni doskonałe warunki do spędzenia w ciszy i spokoju wymarzonego wypoczynku.   Chcemy aby czas spędzony tutaj zaowocował pozytywną energią, ukojeniem, do czego przyczynią się na pewno spokój, cisza, oraz bezpośredni kontakt z naturą. Pomocne w regeneracji będą oferowane w naszym gospodarstwie produkty, gdyż nie ma nic lepszego jak swojskie, ekologiczne jedzenie przygotowywane z naturalnie hodowanych i uprawianych produktów. Na żywo
czytaj więcej

 

Magiczny Zakątek zlokalizowany jest w Bieszczadach w miejscowości Chmiel. Umiejscowienie w dolinie Sanu w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego, lasów, szlaków turystycznych sprawia, iż Magiczny Zakątek stanowi doskonałą bazę wypadową w każdą z części Bieszczad.

Nasz nowo otwarty obiekt zapewni doskonałe warunki do spędzenia w ciszy i spokoju wymarzonego wypoczynku.

 

Chcemy aby czas spędzony tutaj zaowocował pozytywną energią, ukojeniem, do czego przyczynią się na pewno spokój, cisza, oraz bezpośredni kontakt z naturą. Pomocne w regeneracji będą oferowane w naszym gospodarstwie produkty, gdyż nie ma nic lepszego jak swojskie, ekologiczne jedzenie przygotowywane z naturalnie hodowanych i uprawianych produktów. Na żywo możecie Państwo zobaczyć jak robi się domowy ser czy jak wyrabia się masło.
 
Do dyspozycji na terenie posesji punkt widokowy z którego roztacza się piękny widok na połoniny. W nocy można podziwiać gwiaździste niebo.
 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, mamy nadzieję, że stwarza ona możliwości wypoczynku, połączonego z aktywną edukacją nas jak i naszych podopiecznych. Chcemy możliwie jak najlepiej dopasować naszą ofertę dlatego zachęcamy do kontaktu i ustalania szczegółów pobytu w naszym gospodarstwie.
 
Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w ofercie coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu - przedstawimy szczegóły.
zwiń

Zobacz również