Magurskie Bywanie

Od 80 zł

Witów 36 D
34-512 Witów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Magurskie Bywanie zaprasza na wymarzony wypoczynek na Podhalu. Nasz dom położony jest zaledwie 500 m do Term Chochołowskich, w bocznej uliczce co zapewnia całkowity spokój oraz pełne bezpieczeństwo dla dzieci. Obiekt łączy w sobie elementy architektury góralskiej z wygodnymi i gustownie urządzonymi pokojami, w których znajdą Państwo idealne warunki do wypoczynku.   Lokalizacja naszego domu w malowniczym Witowie blisko wylotu tatrzańskich Dolin Chochołowskiej - 5 km i Kościeliskiej - 7 km., stanowi on doskonałą bazę wypadową dla miłośników sportów zimowych i pieszych wędrówek.  Oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe z łazienką w pokojach, bądź z łazienka na korytarzu , dostępność wi-fi w budynku. Duży ogród z oczkiem
czytaj więcej

Magurskie Bywanie zaprasza na wymarzony wypoczynek na Podhalu. Nasz dom położony jest zaledwie 500 m do Term Chochołowskich, w bocznej uliczce co zapewnia całkowity spokój oraz pełne bezpieczeństwo dla dzieci. Obiekt łączy w sobie elementy architektury góralskiej z wygodnymi i gustownie urządzonymi pokojami, w których znajdą Państwo idealne warunki do wypoczynku.  
Lokalizacja naszego domu w malowniczym Witowie blisko wylotu tatrzańskich Dolin Chochołowskiej - 5 km i Kościeliskiej - 7 km., stanowi on doskonałą bazę wypadową dla miłośników sportów zimowych i pieszych wędrówek. 

Oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe z łazienką w pokojach, bądź z łazienka na korytarzu , dostępność wi-fi w budynku. Duży ogród z oczkiem wodnym, miejscem na grilla, nawet ognisko. Mnóstwo miejsca na zabawę dla najmłodszych Gości z piaskownica i trampoliną.

Z racji, że prowadzimy gospodarstwo zajmujemy się także wyrobem regionalnych oscypków, które można u nas nabyć prosto z wędzarni.

W  bliskim sąsiedztwie:

- stacja narciarska Witów Ski -  łagodne zbocza Magury Witowskiej to wymarzony teren dla narciarzy początkujących i średnio zaawansowanych, gdzie mogą nabywać i doskonalić swoje umiejętności, szusując bez nudy kilka godzin,

- ścieżki rowerowe transgraniczne Polsko - Słowackie

- rzeka Czarny Dunajec

- Dolina Chocholowska

- Dolina Kościeliska

- Przejście graniczne Sucha Hora na Slowację

PROMOCJA dla naszych gości:

> - 30 % rabatu na wszystkie bilety do Term Chochołowskich w sezonie niskim,

> - 10 % zniżki na bilety do Term Chocholowskich w sezonie wysoki, bądź

> bilet popołudniowy 7 godz w cenie 3 godzinnego, możliwy do realizacji od 15.00

 

zwiń

Zobacz również