Mała Łączka

Od 500 zł

Mała Łączka

Mała Łączka w miejscowości Koniaków
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa na wypoczynek i noclegi w Koniakowie. Do dyspozycji Gości oddajemy ponad stuletni, drewniany dom, który został odrestaurowany i urządzony tak, aby kameralne, wygodne wnętrza i atmosfera pozwoliły spędzić Państwu przyjemnie czas. "Mała Łączka" znajduje się na przy trasie turystycznej i rowerowej na Baranią Górę. To wymarzone miejsce do biegania po asfalcie i w terenie, jazdę na rowerze.

W obiekcie znajdują się wygodne pokoje z łazienkami, przestronny salon z dużym tarasem, w pełni wyposażoną kuchnię, parking, narciarnię z suszarką na buty i rowerownię, altanę z grillem i wędzarnią, miejsce na ognisko, dla dzieci plac zabaw.
Na wieczór proponujemy skorzystanie z naszego zbioru książek, filmów oraz gier planszowych, telewizji satelitarnej, Netflixa, Playstation.

W odległości ok.1 km od domu znajduje się kompleks sportowy "Zaolzie" z boiskami piłkarskimi i trasami do narto-rolek, stoki narciarskie "Złoty Groń" (2,5 km) oraz "Zagroń" (3 km) z parkiem wodnym.  Ze względu na sytuację epidemiczną do odwołania wynajmujemy dom na wyłączność dla rodzin lub grupy znajomych, najkrócej na dwie doby.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.