MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA NAD JEZIOREM NIEGOCIN

Od 35 zł

Giżycko
ul. Wyzwolenia 9
11-500 Giżycko
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Dość oryginalne mieszkanie o pow. 90 m2 (z wypukłymi szybami w oknach, które zachowały się pomimo działań wojennych w niezmienionym stanie od chwili wybudowania budynku w roku 1935) w którym znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, 2 pokoje z podwójnym spaniem, duży salon z kominkiem z rozsuwanymi drzwiami za którymi znajduje się druga część tego salonu z biblioteką i telewizorem.   Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta na jeziorem. Niegocin (plaża, restauracje, kawiarnie, bary, wypożyczalnie sprzętu wodnego -100 m). Na posesji znajduje sie parking na 2 samochody. Jest to mieszkanie, które posiada tzw. duszę. Jeżeli zawitasz w
czytaj więcej
 
Dość oryginalne mieszkanie o pow. 90 m2 (z wypukłymi szybami w oknach, które zachowały się pomimo działań wojennych w niezmienionym stanie od chwili wybudowania budynku w roku 1935) w którym znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, 2 pokoje z podwójnym spaniem, duży salon z kominkiem z rozsuwanymi drzwiami za którymi znajduje się druga część tego salonu z biblioteką i telewizorem.
 
Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta na jeziorem. Niegocin (plaża, restauracje, kawiarnie, bary, wypożyczalnie sprzętu wodnego -100 m).
Na posesji znajduje sie parking na 2 samochody. Jest to mieszkanie, które posiada tzw. duszę. Jeżeli zawitasz w to miejsce raz, będziesz powracał tu ponownie.
Serdecznie zapraszamy.(ilość miejsc noclegowych 5).Cena 250 zł/dobę za całe mieszkanie.
 
Doba hotelowa:
od godz.14:00 do 10:00
Do dyspozycji naszych gości:
  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Dla zmotoryzowanych:
  • Parking (w cenie)
  • Dla gości ze zwierzętami:
  • Akceptacja zwierząt

 

 

 

 

 

 

zwiń

Zobacz również