Morska Fala

Od 35 zł

Darłówko
ul. Bosmańska 27
76-153 Darłówko
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa na udane wczasy nad morzem w miejscowości Darłówko.    Dom gościnny Morska Fala położony jest zaledwie 170 m od morza. Mamy Państwu do zaoferowania łącznie 60 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, tv i czajnikami. Dla naszych Gości udostępniamy aneks kuchenny, zaplecze rekreacyjne (tenis stołowy, piłkarzyki) i stanowiska parkingowe na ogrodzonym terenie. Przy domu istnieje możliwość grillowania. W sąsiedztwie Domu znajdą Państwo sklep spożywczy (30m) oraz plac zabaw dla dzieci (50m). Istnieje możliwość wykupienia obiadów na miejscu (tylko dla naszych Gości).    W okresie pozasezonowym (maj, czerwiec, wrzesień) oferujemy zakwaterowanie dla wycieczek szkolnych, "zielonych
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa na udane wczasy nad morzem w miejscowości Darłówko. 

 
Dom gościnny Morska Fala położony jest zaledwie 170 m od morza. Mamy Państwu do zaoferowania łącznie 60 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, tv i czajnikami. Dla naszych Gości udostępniamy aneks kuchenny, zaplecze rekreacyjne (tenis stołowy, piłkarzyki) i stanowiska parkingowe na ogrodzonym terenie. Przy domu istnieje możliwość grillowania. W sąsiedztwie Domu znajdą Państwo sklep spożywczy (30m) oraz plac zabaw dla dzieci (50m). Istnieje możliwość wykupienia obiadów na miejscu (tylko dla naszych Gości). 
 
W okresie pozasezonowym (maj, czerwiec, wrzesień) oferujemy zakwaterowanie dla wycieczek szkolnych, "zielonych szkół" i emerytów. Mile widziani są wędkarze wybierający się z Darłówka na rejs wędkarski po morzu. 
 
Dysponujemy dużą salą z zapleczem kuchennym - możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych dla 25-30 osób. 
 
Ceny wynajmu pokoi uzależnione są od planowanego terminu pobytu oraz rodzaju pokoju. Prosimy o kontakt telefoniczny. 
 
Do zobaczenia nad morzem!
zwiń

Zobacz również