Motel Zadoil ***

Od 35 zł

Białka 552
34-220 Maków Podhalański
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Motel*** Zadoil   Decyzją Wojewody Małopolskiego obiekt został zaszeregowany do rodzaju MOTEL kategorii *** (trzy gwiazdki). W Motelu*** do dyspozycji klientów przygotowanych jest 13 pokoi: jedno, dwu i trzy osobowych z możliwością „dostawki”.    Każdy pokój jest klimatyzowany, nowocześnie i standardowo umeblowany, wyposażony w TV, radio, telefon, dostęp do Internetu oraz pełny węzeł sanitarny z kabiną prysznicową.   W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz swobody poruszania się po obiekcie zastosowano „system klucza”, umożliwiający otwieranie głównych wejść oraz wynajętego pokoju jednym kluczem, a jednocześnie zabezpieczający przed wejściem do obiektu osób postronnych.  Cały obiekt motelu oraz stacji paliw wraz z przyległymi parkingami jest
czytaj więcej
Motel*** Zadoil
 
Decyzją Wojewody Małopolskiego obiekt został zaszeregowany do rodzaju MOTEL kategorii *** (trzy gwiazdki). W Motelu*** do dyspozycji klientów przygotowanych jest 13 pokoi: jedno, dwu i trzy osobowych z możliwością „dostawki”. 
 
Każdy pokój jest klimatyzowany, nowocześnie i standardowo umeblowany, wyposażony w TV, radio, telefon, dostęp do Internetu oraz pełny węzeł sanitarny z kabiną prysznicową.
 
W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz swobody poruszania się po obiekcie zastosowano „system klucza”, umożliwiający otwieranie głównych wejść oraz wynajętego pokoju jednym kluczem, a jednocześnie zabezpieczający przed wejściem do obiektu osób postronnych. 
Cały obiekt motelu oraz stacji paliw wraz z przyległymi parkingami jest całodobowo monitorowany i dodatkowo chroniony przez zewnętrzną firmę ochroniarską. 
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych gości i pozostawionych na parkingu pojazdów nagranie z kamer jest archiwizowane i przechowywane przez długi okres czasu.
 
Mając na uwadze zadowolenie z pobytu gości w naszym obiekcie wszystkie pokoje, sala restauracyjna oraz konferencyjna zostały wyposażone w pełną klimatyzacje zapewniającą pełen komfort w czasie pobytu tak w upalne jak i mroźne dni. Każdy pokój jest wyposażony w pełny węzeł sanitarny, telewizor, telefon oraz dostęp do internetu. W sali restauracyjnej zainstalowano bezprzewodowy system dostępu do internetu.
 
Restauracja położona w parterowej części obiektu stanowi integralną część Motelu*** Zadoil. Oferuje smaczne i tanie posiłki.
Klimatyzowana sala zachęca do spędzenia czasu nawet w najbardziej upalne dni, a sprzęt RTV dodatkowo uprzyjemnia pobyt. Sala restauracyjna przystosowana jest do obsługi gastronomicznej zorganizowanych grup wycieczkowych a także do organizacji wesel, przyjęć, ekskluzywnych bankietów, konferencji, spotkań biznesowych oraz innych przyjęć okolicznościowych i towarzyskich (do 120 osób).
 
Serwujemy wyśmienitą kawę Lavazza przygotowywaną na nowoczesnym ekspresie do kawy LACIMBALI posiadającym m.in funkcje dwóch niezależnych grup: jedna z opcją cappuccino, druga wyłącznie z kawą.
 
Podnosi to znaczną wydajność ekspresu - 200 filiżanek kawy / godz. co jest bardzo ważnym walorem przy obsłudze wycieczek autokarowych jak i klientów indywidualnych.
zwiń

Zobacz również