Pokoje Gościnne Na Podlaskim Szlaku

Od 50 zł

Milejczyce
ul. 3 Maja 46
17-332 Milejczyce
Podlasie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Planujesz wypocząć na łonie natury? A może masz służbowy wyjazd na Podlasie? Skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy na wypoczynek na Podlasiu: spokojny, cichy lub aktywny (Nordic walking, wędrówki piesze, trasy rowerowe). Pokoje Gościnne Na Podlaskim Szlaku to obiekt z komfortowo urządzonymi pokojami.   Parter domu zajmują gospodarze, natomiast góra domu jest całkowicie udostępniona turystom. Goście do swej dyspozycji mają - 3 pokoje: jeden pokój z łożem małżeńskim, drugi pokój 2 osobowy i trzeci pokój 3 osobowy (łącznie 7 miejsc do spania). Pokoje posiadają wspólną łazienkę z prysznicem. Posiłki można przyrządzać w ogólnodostępnej kuchni. Kuchnia z częścią jadalną wyposażona jest we wszelkie udogodnienia – garnki, naczynia,
czytaj więcej


Planujesz wypocząć na łonie natury? A może masz służbowy wyjazd na Podlasie? Skorzystaj z naszej oferty!

Zapraszamy na wypoczynek na Podlasiu: spokojny, cichy lub aktywny (Nordic walking, wędrówki piesze, trasy rowerowe).

Pokoje Gościnne Na Podlaskim Szlaku to obiekt z komfortowo urządzonymi pokojami.

 

Parter domu zajmują gospodarze, natomiast góra domu jest całkowicie udostępniona turystom. Goście do swej dyspozycji mają - 3 pokoje: jeden pokój z łożem małżeńskim, drugi pokój 2 osobowy i trzeci pokój 3 osobowy (łącznie 7 miejsc do spania). Pokoje posiadają wspólną łazienkę z prysznicem.

Posiłki można przyrządzać w ogólnodostępnej kuchni. Kuchnia z częścią jadalną wyposażona jest we wszelkie udogodnienia – garnki, naczynia, sztućce, podstawowe przyprawy, kawę i herbatę. Z myślą o gościach zorganizowany został na górze aneks kuchenny wyposażony w podstawowe naczynia, czajnik, kuchenkę mikrofalową. W domu panuje całkowity zakaz palenia, ale jest wyznaczone miejsce na zewnątrz budynku.

Mój dom stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych atrakcji w okolicy.

Do korzystania z noclegów zapraszam również grupy pracownicze przebywające w delegacjach.

Atrakcje Podlasia:

  • Święta Góra Grabarka,

  • Drohiczyn,

  • Mielnik,

  • Czeremcha (przejście graniczne w Połowcach na Białoruś),

  • Hajnówka,

  • Białowieża


Rozmawiam w języku rosyjskim.

zwiń

Zobacz również