Na Zamłyniu - Gospodarstwo Agroturystyczne

Od 40 zł

Jałowe 11
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Szukając dobrego noclegu w Bieszczadach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zatrzymania się w miejscowości Jałowe k. Ustrzyk Dolnych. Gospodarstwo Agroturystyczne Na Zamłyniu oferuje noclegi w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, domowe posiłki, kuchnię z wyposażeniem do dyspozycji gości oraz wędkowanie we własnym zarybionym stawie, a dla najmłodszych duży ogród z placem zabaw.   Nasze gospodarstwo agroturystyczne funkcjonuje w czynnym gospodarstwie rolnym, w którym można zakupić nabiał, warzywa, owoce, domowej roboty chleb oraz przetwory. Oferujemy organizację ogniska/grilla, przewodnictwo po okolicy, a w okresie jesiennym grzybobranie w okolicznych lasach. Umożliwiamy dzieciom kontakt ze zwierzętami (krowy, króliki, kury
czytaj więcej

Szukając dobrego noclegu w Bieszczadach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zatrzymania się w miejscowości Jałowe k. Ustrzyk Dolnych. Gospodarstwo Agroturystyczne Na Zamłyniu oferuje noclegi w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, domowe posiłki, kuchnię z wyposażeniem do dyspozycji gości oraz wędkowanie we własnym zarybionym stawie, a dla najmłodszych duży ogród z placem zabaw.

 

Nasze gospodarstwo agroturystyczne funkcjonuje w czynnym gospodarstwie rolnym, w którym można zakupić nabiał, warzywa, owoce, domowej roboty chleb oraz przetwory. Oferujemy organizację ogniska/grilla, przewodnictwo po okolicy, a w okresie jesiennym grzybobranie w okolicznych lasach. Umożliwiamy dzieciom kontakt ze zwierzętami (krowy, króliki, kury itp. ) Organizujemy również imprezy okolicznościowe oraz integracyjne.

Obok płynie górski potok, w którym występują pstrągi i raki. W okolicy przebiega Szlak Architektury Drewnianej oraz szlaki rowerowe. Jałowe jest doskonałą bazą wypadową w wysokie partie Bieszczadów i na Ukrainę. W zimie w odległości ok. 5 km na narciarzy czeka 8 wyciągów narciarskich. W odległości 10 km od Jałowego znajduje się jedyny w Bieszczadach wyciąg krzesełkowy na Kamienną Lawortę czynny zimą i latem.

Do dyspozycji gości dostępne również: tenis stołowy, boisko do siatkówki, koszykówki, jadalnia (TV, kuchnia, kominek) altana mieszcząca 50 osób z grillem oraz altanka na 20 osób z grillem. Agroturystyka Na Zamłyniu jest gospodarstwem ekologicznym. Dajemy również możliwość uczestnictwa w pracach wiejskich (sianokosy, żniwa itp.). Możliwość przyjazdu z domowymi zwierzętami po wcześniejszym poinformowaniu oraz dodatkową opłatą.  

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Cena noclegu za 1 dobę......................................................50 zł/osoba

Doba noclegowa powyżej 2 i więcej noclegów.....................40 zł/osoba

Doba noclegowa dla dzieci od 3 do 7 lat.....................20 zł/osoba

Doba noclegowa dla dzieci do 3 lat………...………pobyt bezpłatny

Koszt pobyt dla psa.....................5 zł/doba

Ceny noclegów w Święta i Sylwestra uzależnione są od długości pobytu – po uzgodnieniu telefonicznym.

WYŻYWIENIE

Śniadanie..................................................15 zł

Obiadokolacja…………………………………......30 zł

Istnieje możliwość wykupienia połówek posiłków.

W okresie świątecznym oraz sylwestrowym ceny wyżywienia ustalane sa indywidualnie.

REZERWACJA

W celu dokonania rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 10% wartości rezerwowanych noclegów, na konto:

Danuta Wawryszczuk, 38-700 Ustrzyki Dolne, Jałowe 11

Bank Pekao S.A. 42 1240 2366 1111 0000 3325 3325

w tytule zapłaty należy wpisać imię, nazwisko i termin pobytu.

 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również