Noclegi U Pitera

Od 35 zł

Sromowce Wyżne
ul. Św. Kingi 75
34-443 Sromowce Wyżne
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Najwyżej położony budynek w Sromowcach Wyżnych, dlatego też z okien od południowej strony można podziwiać Tatry Słowackie z najwyższymi szczytani. Od wschodu, zachodu i północy można upajać się niewysokimi, ale jakże pięknymi górkami - Pieninami, ich najpiękniejszym szczytem Trzy Korony. To właśnie ze Sromowiec Wyżnych rozpoczyna się słynny spływ przez Przełom Dunajca. Zapraszamy do trzech pokoi dwuosobowych z łazienkami, do dyspozycji naszych gości jest aneks kuchenny i świetlica z kominkiem. Dysponujemy także bryczką, którą przy pięknej pogodzie można zwiedzać okolicę. Istnieje możliwość zorganizowania kuligu zakończonego ogniskiem. Na życzenie Gości zamawiamy kapelę góralską. Dla dzieci organizujemy spacery w siodle na kucu.
czytaj więcej

Najwyżej położony budynek w Sromowcach Wyżnych, dlatego też z okien od południowej strony można podziwiać Tatry Słowackie z najwyższymi szczytani. Od wschodu, zachodu i północy można upajać się niewysokimi, ale jakże pięknymi górkami - Pieninami, ich najpiękniejszym szczytem Trzy Korony. To właśnie ze Sromowiec Wyżnych rozpoczyna się słynny spływ przez Przełom Dunajca.

Zapraszamy do trzech pokoi dwuosobowych z łazienkami, do dyspozycji naszych gości jest aneks kuchenny i świetlica z kominkiem. Dysponujemy także bryczką, którą przy pięknej pogodzie można zwiedzać okolicę.
Istnieje możliwość zorganizowania kuligu zakończonego ogniskiem.
Na życzenie Gości zamawiamy kapelę góralską.
Dla dzieci organizujemy spacery w siodle na kucu.

Ze wschodniej strony budynku widać szczyty malowniczych Pienin.
Z południowej strony widać Tatry(Łomnica).

 

zwiń

Zobacz również