ORANGE pokoje gościnne Gdynia

Od 70 zł

Gdynia
ul. Szczecińska .
81-326 Gdynia
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w Gdyni Do wynajęcia POKOJE w dwóch niezależnych mieszkaniach. Dwa położone na poziomie mieszkania: jedno położone na piętrze domu 3pokojowe w pełni wyposażone z balkonem, drugie 2 pokojowe również w pełni wyposażone na poziomie tzw. niskiego parteru. Posiadają duże przestronne pokoje, kuchnie, łazienki, niezależne wejścia.Dom otoczony zielenią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi szlakami pieszymi i ścieżkami rowerowymi, a jednocześnie w śródmieściu Gdyni (7min. do dworca głównego PKP). Parking na posesji oraz duży ogród do dyspozycji gości. Mieszkania są w pełni wyposażone. Okolica? 7 minut do PKP Gdynia Główna, SKM-ką możesz w 15 minut być w Sopocie, a w niespełna godzinę możesz
czytaj więcej

Noclegi w Gdyni
Do wynajęcia POKOJE w dwóch niezależnych mieszkaniach. Dwa położone na poziomie mieszkania: jedno położone na piętrze domu 3pokojowe w pełni wyposażone z balkonem, drugie 2 pokojowe również w pełni wyposażone na poziomie tzw. niskiego parteru. Posiadają duże przestronne pokoje, kuchnie, łazienki, niezależne wejścia.

Dom otoczony zielenią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi szlakami pieszymi i ścieżkami rowerowymi, a jednocześnie w śródmieściu Gdyni (7min. do dworca głównego PKP). Parking na posesji oraz duży ogród do dyspozycji gości.

Mieszkania są w pełni wyposażone.
Okolica?
7 minut do PKP Gdynia Główna, SKM-ką możesz w 15 minut być w Sopocie, a w niespełna godzinę możesz odwiedzić Neptuna w Gdańsku na ulicy Długiej.
10 minut do ulicy 10-tego Lutego, którą dojdziesz do Skweru Kościuszki. Zobaczysz tam: Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Planetarium, liczne smażalnie ryb, popłyniesz stąd statkiem na rejs po Porcie Gdyńskim, a Tramwajem Wodnym za 12PLN np. na Półwysep Helski.
13 minut na pieszo od Gdyńskiej Hali Targowej jedynej i niepowtarzalnej.
23 minut na pieszo na plażę miejską, do portu jachtowego, do Teatru Muzycznego i na Kamienną Górę, skąd rozciąga się panorama na Zatokę Gdańską i Port Gdyński.
28 minut na pieszo na bulwar nadmorski idealne miejsce do uprawiania nordic walking, romantycznych spacerów z widokiem na Zatokę Gdańską.
30 minut na pieszo od platformy widokowej znajdującej się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
15 minut trolejbusem dojedziesz do Orłowa gdzie znajduje się klif orłowski, który występuje w wielu polskich filmach jako tło. W drogę powrotną warto udać się klifami odwiedzając po drodze baterie dział obrony wybrzeża z lat 50 ubiegłego wieku.
W/w opisy to tylko niewielka część atrakcji które na Państwa czekają.....

Gdynia noclegi ul Szczecińska zapraszamy

zwiń

Zobacz również