Apartamenty nad Potokiem

Od 250 zł

Berezka 1B
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy w Bieszczady do urokliwej miejscowości Berezka leżącej nad potokiem Bereźnica, niedaleko Polańczyka i jeziora Solińskiego.   Oferujemy 2 komfortowe apartamenty, które obejmują sypialnię, TV, łazienkę z prysznicem, wyposażony aneks kuchenny i salon. Zapewniamy dostęp do Internetu.   Na terenie posesji znajduje się parking dla gości, ogród z altaną, miejscem na ognisko i grill, placem zabaw dla dzieci i wypożyczalnią rowerów. Organizujemy spotkania integracyjne. Wybrane atrakcje w pobliżu: - rejsy po jeziorze Solińskim, - wiejskie zoo, - wyciąg narciarski, - park linowy, - Park Miniatur Świątyń.
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy w Bieszczady do urokliwej miejscowości Berezka leżącej nad potokiem Bereźnica, niedaleko Polańczyka i jeziora Solińskiego.

 

Oferujemy 2 komfortowe apartamenty, które obejmują sypialnię, TV, łazienkę z prysznicem, wyposażony aneks kuchenny i salon. Zapewniamy dostęp do Internetu.

 

Na terenie posesji znajduje się parking dla gości, ogród z altaną, miejscem na ognisko i grill, placem zabaw dla dzieci i wypożyczalnią rowerów.

Organizujemy spotkania integracyjne.

Wybrane atrakcje w pobliżu:
- rejsy po jeziorze Solińskim,
- wiejskie zoo,
- wyciąg narciarski,
- park linowy,
- Park Miniatur Świątyń.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Apartament 5-osobowy od 250 zł/doba

Cena jest zależna od sezonu, liczby osób i długości pobytu.

Oprócz opłaty za nocleg pobierana jest opłata kliamatyczna w wysokości 1 zł.

W ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji nalezy wpłacić zadatek w wysokości 30% kwoty za pobyt. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie jest zwracany.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również