Ośrodek Wczasowy SAWA

Od 77 zł

Ośrodek Wczasowy SAWA

Ośrodek Wczasowy SAWA w miejscowości Darłowo
Google Ads 300x250

Opis

Miła i rodzinna atmosfera, cudowny klimat, wiele atrakcji i zabaw dla najmłodszych oraz zdrowe i smaczne wyżywienie - to atuty "Sawy", które sprawiają że wracać do nas będą Państwo chcieli już każdego kolejnego roku.  noclegi z wyżywieniem

Ośrodek Wypoczynkowy „Sawa” w Jarosławcu oferuje Państwu szeroki wachlarz usług. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe – ogółem 48 miejsc.
Przyjmujemy rodziny z dziećmi, które cudownie się u nas czują i których bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane ze szkół i zakładów pracy. Organizujemy również promocyjne pobyty dla seniorów. 
W pokojach obowiązuje zakaz palenia papierosów jednak dla palących wydzielono specjalne miejsce.
Serwujemy wyżywienie we własnej restauracji: śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja z podwieczorkiem. Pomiędzy posiłkami głównymi dzieciom podajemy zupy.
Istnieje możliwość przygotowywania posiłków dietetycznych.
Organizujemy opiekę nad dziećmi, zajęcia animacyjne i spotkania integracyjne dla dorosłych.
Akceptujemy zwierzęta (z konieczności w wybranych pokojach)
 
Dla naszych gości udostępniamy:
         
          - świetlicę z TV, mini siłownią i stołem do ping-ponga,
          - plac zabaw na którym Państwa pociechy bawić się mogą gdy odpocząć zechcą od plażowego uroku,
          - miejsce na grill,
           -czasowy dostęp do internetu,
          - sprzęt plażowy,
          - prasowalnia, pralka – za dodatkową opłatą,
          - łóżeczka i wanienki dla niemowląt,
          - miejsca parkingowe na terenie zamkniętym
 
          "Sawa" wita swoich gości już od długich lat. Cieszymy się bardzo z tego, że wielu z Państwa powraca do nas już regularnie każdego roku. To dla nas bardzo ważne i cenimy Państwa zaufanie ponad wszystko. Dlatego też z roku na rok podnosimy jakość świadczonych przez nas usług a wszystko to robimy z myślą o naszych gościach. Jesteśmy szczęśliwi gdy odwiedzają nas Państwo ze swoimi pociechami, dla których przygotowane mamy specjalne atrakcje o czym świadczą ich uśmiechnięte buzie.
 
Darłowo jest miastem leżącym w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, nad Morzem Bałtyckim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej. Miasto o ponad 700-letniej tradycji może pochwalić się nie tylko średniowiecznym rodowodem ale również zaszczytnym mianem miasta królewskiego. W centrum miasta na Placu Kościuszki usytułowany jest Pomnik Rybaka, w tle którego turyści chętnie wykonują sobie pamiątkową fotografię z wakacji.