Ośrodek Wypoczynkowy MIKOMANIA

Od 55 zł
Ośrodek Wypoczynkowy MIKOMANIA w miejscowości Funka
Google Ads 300x250

Funka
ul. Funka 9
89-606 Charzykowy
Bory Tucholskie
zobacz na mapie

Opis

Marzysz o wypoczynku w malowniczym miejscu ze wspaniałymi zachodami i wschodami słońca? Trafiłeś idealnie! Ośrodek MIKOMANIA jest miejscem, w którym będziesz mógł odpocząć z dala od miejskiego zgiełku wraz z rodziną lub przyjaciółmi. ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ KOLONIE I ZIELONE SZKOŁY Do dyspozycji odwiedzających nas Gości są: Pokoje Domki Domki nad jeziorem Domki pod lasem Domki holenderskie W naszej ofercie jest: POKÓJ SUPERIOR Pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie. Zapraszamy do przytulnych i ciepłych pokoi z łazienkami i balkonami. Każdy pokój jest wyposażony w ,bezpłatny bezprzewodowy Internet, ręczniki, telewizor, lodówkę oraz czajnik. Możliwość wyboru podwójnego łóżka lub dwóch pojedynczych. POKÓJ SUPERIOR 3-osobowy Pokój
czytaj więcej

Marzysz o wypoczynku w malowniczym miejscu ze wspaniałymi zachodami i wschodami słońca? Trafiłeś idealnie! Ośrodek MIKOMANIA jest miejscem, w którym będziesz mógł odpocząć z dala od miejskiego zgiełku wraz z rodziną lub przyjaciółmi.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ KOLONIE I ZIELONE SZKOŁY

Do dyspozycji odwiedzających nas Gości są:

 • Pokoje
 • Domki
 • Domki nad jeziorem
 • Domki pod lasem
 • Domki holenderskie

W naszej ofercie jest:

 • POKÓJ SUPERIOR

Pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie. Zapraszamy do przytulnych i ciepłych pokoi z łazienkami i balkonami. Każdy pokój jest wyposażony w ,bezpłatny bezprzewodowy Internet, ręczniki, telewizor, lodówkę oraz czajnik. Możliwość wyboru podwójnego łóżka lub dwóch pojedynczych.

 • POKÓJ SUPERIOR 3-osobowy

Pokój trzyosobowy o podwyższonym standardzie. Zapraszamy do przytulnych i ciepłych pokoi z łazienkami i balkonami. Każdy pokój jest wyposażony w bezpłatny bezprzewodowy Internet, ręczniki, telewizor, lodówkę oraz czajnik.

 • POKÓJ STANDARD 2-osobowy

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i ciepłych pokoi z łazienkami i balkonami. Każdy pokój wyposażony jest w bezpłatny bezprzewodowy Internet, ręczniki, telewizor, biuro oraz czajnik.

 • POKÓJ 3-osobowy

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i ciepłych pokoi z łazienkami i balkonami. Każdy pokój wyposażony jest w bezpłatny bezprzewodowy Internet, ręczniki, telewizor oraz czajnik.

 • POKÓJ 4-osobowy

Wyposażenie: Zapraszamy doprzytulnych i ciepłych pokoi z łazienkami i balkonami. Każdy pokój wyposażony jest w bezpłatny bezprzewodowy Internet, ręczniki, telewizor i czajnik.

 • DOMKI NAD JEZIOREM Z TARASAMI

2-3-osobowe murowane domki nad jeziorem z tarasami o podwyższonym standardzie

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i ciepłych domków nadjeziorem. Każdy domek posiada sypialnię, pokój dzienny, aneks kuchenny i łazienkę.

 • DOMKI: BAJKA I KAROLKA

4-6-osobowe murowane domki nad jeziorem z tarasami

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i ciepłych domków nad jeziorem z przestronnymi tarasami. Każdy domek posiada dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnię, łazienkę i taras.

 • DOMKI POD LASEM

2-3-osobowe murowane domki pod lasem o podwyższonym standardzie.

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i ciepłych domków pod lasem. Każdy domek posiada sypialnię, pokój dzienny, aneks kuchenny i łazienkę.

 • DOMEK HOLENDERSKI 1

2-4-osobowe domek typu holenderskiego

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i klimatycznych domków nad jeziorem typu holenderskiego. Domek posiada salon z rozkładaną kanapą, sypialnie z łóżkiem małżeńskim, sypialnie z piętrowym łóżkiem, aneks kuchenny, łazienkę taras.

 • DOMEK HOLENDERSKI 2

2-4-osobowy domek typu holenderskiego

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i klimatycznych domków nad jeziorem typu holenderskiego. Domek posiada salon z rozkładaną kanapą, sypialnie z łóżkiem małżeńskim, sypialnie z 2 łóżkami dla dzieci, aneks kuchenny, łazienkę i taras.

 • DOMEK HOLENDERSKI 3

2-4-osobowy domek typu holenderskiego

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i klimatycznych domków nad jeziorem typu holenderskiego. Domek posiada salon, sypialnie z łóżkiem małżeńskim, sypialnie z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneks kuchenny, łazienkę i taras.

 • DOMEK HOLENDERSKI 4

2-4-osobowe domek typu holenderskiego

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i klimatycznych domków nad jeziorem typu holenderskiego. Domek posiada salon, sypialnie z łóżkiem małżeńskim, sypialnie z łóżkiem dla dzieci, aneks kuchenny, łazienkę i taras.

 • DOMEK HOLENDERSKI 5

2-6-osobowe domek typu holenderskiego

Wyposażenie: Zapraszamy do przytulnych i klimatycznych domków nad jeziorem typu holenderskiego. Domek posiada salon z rozkładaną kanapą, sypialnie z łóżkiem małżeńskim, dwie sypialnie z 2 łóżkami dla dzieci w każdym, aneks kuchenny, łazienkę i taras.

zwiń

Zobacz również