OSTOJA W LIPOWCU Gospodarstwo Agroturystyczne

OSTOJA W LIPOWCU Gospodarstwo Agroturystyczne w miejscowości Lesko
Google Ads 300x250

Lipowiec 2
38-485 Jaśliska
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Oferujemy Państwu noclegi w trzech oddzielnych budynkach. W naszych pokojach gościnnych poczujecie się komfortowo jak we własnym domu. Dzięki ustronnemu położeniu naszego gospodarstwa, w ciszy i spokoju będziecie mogli odpocząć od zgiełku wielkich miast.    Do Państwa dyspozycji oddajemy:    Pokoje z łazienkami w domu murowanym  W budynku murowanym oferujemy Państwu apartamenty i pokoje z łazienką:  3 dwupokojowe apartamenty z łazienkami (każdy dla 2 - 5 osób) 1 dwuosobowy pokój z łazienką 1 trzyosobowy pokój z łazienką mała kuchnia salon z kominkiem werandę  Przestronny salon z kominkiem może służyć jako jadalnia, sala szkoleniowa oraz miejsce wieczornych spotkań i zabaw. Natomiast
czytaj więcej
Oferujemy Państwu noclegi w trzech oddzielnych budynkach. W naszych pokojach gościnnych poczujecie się komfortowo jak we własnym domu. Dzięki ustronnemu położeniu naszego gospodarstwa, w ciszy i spokoju będziecie mogli odpocząć od zgiełku wielkich miast. 
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy: 
 
Pokoje z łazienkami w domu murowanym 
W budynku murowanym oferujemy Państwu apartamenty i pokoje z łazienką: 
  • 3 dwupokojowe apartamenty z łazienkami (każdy dla 2 - 5 osób)
  • 1 dwuosobowy pokój z łazienką
  • 1 trzyosobowy pokój z łazienką
  • mała kuchnia
  • salon z kominkiem
  • werandę 
Przestronny salon z kominkiem może służyć jako jadalnia, sala szkoleniowa oraz miejsce wieczornych spotkań i zabaw. Natomiast duża weranda jest najlepszym miejscem na śniadanie i poranną kawę lub popołudniowe wylegiwanie się w cieniu. 
 
W Gospodarstwie i jego okolicy dla naszych gości dostępna jest darmowa, bezprzewodowa sieć internetowa Wi-Fi.
 
Drewniany domek 
"Drewniak" jest wymarzonym miejscem dla grup zorganizowanych, grupy znajomych lub kilku rodzin z dziećmi. Daje możliwość spędzenia czasu razem, a zarazem gwarantuje dużo prywatności. Jest to stary drewniany dom, który mimo gruntowego remontu wewnątrz, zachował swój niepowtarzalny klimat. Domek do wynajęcia na pokoje, w całości lub w części. 
 
Do Państwa dyspozycji są:
  • 3 pokoje z łazienkami (każdy dla 3 - 4 osób)
  • 1 dwupokojowy apartament z łaznieką (dla 4 - 5 osób) duży salon z kominkiem
  • wyposażona kuchnia
  • ogrodzony ogród, hamak, huśtawka
Domek jest ogrodzony. 
 
Budynki leżą w odległości niecałych 100 m od siebie, przy każdym znajduje się parking, stół i kilka ławek, miejsce na ognisko i grill. Obok domku murowanego znajduje się wiata z grillem dostępna dla wszystkich gości. 
 
 
Wyżywienie 
 
Naszym Gościom oferujemy całodzienne lub jednoposiłkowe (śniadanie, obiad lub obiadokolacja) wyżywienie.
Posiłki w dużym stopniu oparte są na produktach i wyrobach pochodzących z naszego gospodarstwa lub z okolicznych gospodarstw (sery, mleko, miód, dżemy, wędliny, warzywa, owoce, ryby, desery, chleb), co daje gwarancje, że jedzenie jest zawsze naturalne, świeże i smaczne.
Oferujemy dania mięsne i jarskie głównie z kuchni polskiej. Na Państwa życzenie możemy rozszerzyć menu o potrawy lub dodatki z innych kuchni.
 
Na szczególne okazje, w zależności od Państwa preferencji, z przyjemnością zapewnimy specjalną oprawę i przygotujemy wyjątkowe potrawy: swojski stolik, pieczony baran lub prosię, dziczyznę. 
 
Jeżeli zdecydują się Państwo na pobyt wraz z wyżywieniem, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia ilości posiłków.
zwiń

Zobacz również