Wilcza Polana

Od 200 zł

Polana 54
38-709 Polana
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Wilcza Polana to nowy obiekt powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury. Dużym atutem domku jest jego położenie nad potokiem Czarnym, który jest atrakcyjny nie tylko dla wędkarzy. Na parterze domki znajduje się duży salon z TV połączony z aneksem kuchennym, łazienka oraz taras. Piętro to część sypialniana wyposażona w 2 sypialnie 3-osobowe. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking, miejsce na ognisko i grilla. Dzieci mają do dyspozycji huśtawki, zjeżdżalnię i trampolinę oraz mnóstwo przestrzeni na świeżym powietrzu. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy oraz bar z wyśmienitym jedzeniem chwalonym przez mieszkańców i
czytaj więcej

 

Wilcza Polana to nowy obiekt powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury. Dużym atutem domku jest jego położenie nad potokiem Czarnym, który jest atrakcyjny nie tylko dla wędkarzy.

Na parterze domki znajduje się duży salon z TV połączony z aneksem kuchennym, łazienka oraz taras. Piętro to część sypialniana wyposażona w 2 sypialnie 3-osobowe.


Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking, miejsce na ognisko i grilla. Dzieci mają do dyspozycji huśtawki, zjeżdżalnię i trampolinę oraz mnóstwo przestrzeni na świeżym powietrzu.

W miejscowości znajduje się sklep spożywczy oraz bar z wyśmienitym jedzeniem chwalonym przez mieszkańców i turystów, istnieje możliwość zakupu regionalnych wyrobów od gospodarzy prowadzących ekologiczne gospodarstwa.

Atrakcje w okolicy:
- szlaki piesze i rowerowe,
- stadnina koni,
- Zalew Soliński,
- wypożyczalnia sprzętu wodnego,
- rejsy jachtem.

zwiń

Zobacz również