Pensjonat Carmen

Od 60 zł

Szklarska Poręba
ul. Broniewskiego 8
58-580 Szklarska Poręba
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Carmen Pensjonat w Szklarskiej Porębie zaprasza !!!!Pensjonat Carmen położony jest w Szklarskiej Porębie, niecały 1 km od dworca autobusowego.  Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z wypoczynku w Pensjonacie ?Carmen?  w Szklarskiej Porębie, skąd roztacza się przepiękna panorama Karkonoszy. Pensjonat usytuowany jest w malowniczej części miasta u stóp Szrenicy. Dobra lokalizacja sprawia, iż jest to świetny punkt wypadowy na wycieczki piesze, rowerowe i na narty. Pensjonat ?Carmen? to również idealne miejsce do przeprowadzania szkoleń, mini-konferencji oraz organizacji imprez, wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych oraz ważnych uroczystości rodzinnych. Noclegi Szklarska Poręba  Do dyspozycji państwa oddajemy 92 miejsca noclegowe o zróżnicowanym standardzie w pokojach jedno-,
czytaj więcej


Carmen Pensjonat w Szklarskiej Porębie zaprasza !!!!

Pensjonat Carmen położony jest w Szklarskiej Porębie, niecały 1 km od dworca autobusowego. 

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z wypoczynku w Pensjonacie ?Carmen?  w Szklarskiej Porębie, skąd roztacza się przepiękna panorama Karkonoszy. Pensjonat usytuowany jest w malowniczej części miasta u stóp Szrenicy. Dobra lokalizacja sprawia, iż jest to świetny punkt wypadowy na wycieczki piesze, rowerowe i na narty.

Pensjonat ?Carmen? to również idealne miejsce do przeprowadzania szkoleń, mini-konferencji oraz organizacji imprez, wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych oraz ważnych uroczystości rodzinnych.

Noclegi Szklarska Poręba 

Do dyspozycji państwa oddajemy 92 miejsca noclegowe o zróżnicowanym standardzie w pokojach jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowych dwupokojowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, są wyposażone w telewizor, telefon oraz szerokopasmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto posiadamy salę konferencyjną mogącą pomieścić 52 osoby z niezbędnym zapleczem technicznym i organizacyjnym.

 Wodospad Kamieńczyka oddalony jest o 3,5 km, a wodospad Szklarki ? o 3,9 km. 

Gastronomia

Wyjątkowo smaczne posiłki (według opinii naszych gości) podajemy w urokliwie zaaranżowanej sali jadalnej przygotowanej do jednoczesnej obsługi 114 gości.

Relaks

Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy Państwa do odwiedzania i zregenerowania sił w czteroosobowej wannie z hydromasażem, saunie fińskiej lub solarium.

Wieczorami mogą się Państwo zrelaksować przy partyjce bilardu, dynamicznej grze air hockey (cymbergaj) lub po prostu wypić drinka w pensjonatowym Drink-barze.

Na monitorowanej posesji Pensjonatu znajduje się 25 miejsc parkingowych.

Atrakcją Szklarskiej Porębie są niewątpliwie malownicze wodospady. W jej granicach znajdują się aż dwa słynne w całej Polsce wodospady - największy w Karkonoszach i całych Sudetach Wodospad Kamieńczyka oraz Wodospad Szklarki.   W Muzeum Mineralogicznym w Szklarskiej Porębie można obejrzeć blisko 3000 eksponatów, w tym minerały i skamieniałości z całego świata, a dodatkowo jeden eksponat z kosmosu - meteoryt Gibeon.
zwiń

Zobacz również