Pod Gronikami

Od 35 zł

Orawka
ul. os. Studzionki 191
34-472 Piekielnik
Orawa
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy na noclegi do gospodarstwa agroturystycznego Pod Gronikami na niezapomniany wypoczynek w górach. Pensjonat znajduję się w przysiółku Studzionki we wsi Podszkle. Zabudowania położone są na wzniesieniu, z dobrym dojazdem także w zimie. Miejsce jest rzadko zabudowane, szerokie tereny zielone wokoło las.Można uprawiac turystykę. Rozległe tereny do spacerów z dziećmi, jazdy na rowerach górskich, a w zimie do wycieczek na nartach śladowych. Powyżej domu znajdują się góry Groniki, skąd można obserwować piękną panoramę Tatr. Natomiast zimą na Gronikach umieszczony jest nasz prywatny wyciąg, przeznaczony wyłącznie dla gości.   Budynek, w którym wynajmujemy pokoje gościnne jest nowo wyremontowany i wyposażony.
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy na noclegi do gospodarstwa agroturystycznego Pod Gronikami na niezapomniany wypoczynek w górach. Pensjonat znajduję się w przysiółku Studzionki we wsi Podszkle. Zabudowania położone są na wzniesieniu, z dobrym dojazdem także w zimie. Miejsce jest rzadko zabudowane, szerokie tereny zielone wokoło las.Można uprawiac turystykę. Rozległe tereny do spacerów z dziećmi, jazdy na rowerach górskich, a w zimie do wycieczek na nartach śladowych. Powyżej domu znajdują się góry Groniki, skąd można obserwować piękną panoramę Tatr. Natomiast zimą na Gronikach umieszczony jest nasz prywatny wyciąg, przeznaczony wyłącznie dla gości.
 
Budynek, w którym wynajmujemy pokoje gościnne jest nowo wyremontowany i wyposażony.
 
Można u nas tanio wynając kwatery i spędzic wakacje, wczasy lub weekend w górach wśród lasów. Oferujemy tani nocleg w przytulnych, drewnianych pokojach. Jeśli ktoś wybiera urlop w Polsce to zapraszamy do nas ! 
Szczególnie zapraszamy tych, którzy chcą wypocząc z daleka od zgiełku, szumu miasta i codziennych zajęc, w bliskim kontakcie z przyrodą.
 
Gospodarstwo agroturystyczne oddaje do dyspozycji cztery pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami, z TV , W-fi i jeden apartament  5-6 osobowy z łazienką i aneksem kuchennym w którym znajduje się mikrofala, czajnik, lodówka, zlew.
 
Głównym atutem naszego gospodarstwa agroturystycznego jest duża karczma z grilem, która służy jako stołówka, a także można w niej organizowac różne imprezy okolicznościowe. W karczmie dzieci mogą spokojnie bawic się i grac w gry planszowe, gdy pogoda nie dopisze.
 
W karczmie znajduje się grill w którym można nawet zimą posmakowac smakołyków z rusztu a i często latem uciec przed deszczem z ogniska.
 
Do dyspozycji gosci jest  w pełni wyposazona kuchnia.
 
Na życzenie gości zapewniamy pełne lub częściowe wyżywienie z zastosowaniem produktów z własnego gospodarstwa.
 
Zimą nad naszym gospodarstwem znajduję się wyciąg narciarski wyłącznie do dyspozycji naszych gości z doskonałą opieką na stoku. Każdy dzieciak pod okiem Gazdo-Bacy łatwo nauczy się jeździc na nartach. Można również u nas wyporzyczyc sprzęt narciarski.
 
Organizujemy imprezy okolicznościowe, pieczenie prosiaka, barana.
 
Organizowana jest również impreza sylwestrowa, andrzejkowa, itp.
zwiń

Zobacz również