Dom w Krościenku

Od 35 zł

Krościenko nad Dunajcem
ul. Biały Potok 10a
34-450 Krościenko nad Dunajcem
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Planujesz wyjazd w Pieniny? Poszukujesz bazy wypadowej w spokojnej okolicy, z której będziesz mógł się cieszyć pięknem przyrody i fantastycznymi atrakcjami tego regionu? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Obiekt znajduje się w Krościenku nad Dunajcem, miejscowości turystycznej usytuowanej w malowniczej dolinie Dunajca i Krośnicy u podnóża imponujących Gorców i Beskidu Sądeckiego. Posiadamy do wynajęcia pokoje z łazienką i kuchnią wyposażoną we wszystko, co potrzebne (zastawa stołowa, kuchenka gazowa). Na zewnątrz do dyspozycji jest przepiękny ogród i plac zabaw na ogrodzonym terenie. Dogodna lokalizacja czyni Krościenko nad Dunajcem świetnym punktem wypadowym w Pieniny, Niedzicę czy Jezioro Czorsztyńskie. Atrakcje w okolicy: -
czytaj więcej

Planujesz wyjazd w Pieniny? Poszukujesz bazy wypadowej w spokojnej okolicy, z której będziesz mógł się cieszyć pięknem przyrody i fantastycznymi atrakcjami tego regionu? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Obiekt znajduje się w Krościenku nad Dunajcem, miejscowości turystycznej usytuowanej w malowniczej dolinie Dunajca i Krośnicy u podnóża imponujących Gorców i Beskidu Sądeckiego.

Posiadamy do wynajęcia pokoje z łazienką i kuchnią wyposażoną we wszystko, co potrzebne (zastawa stołowa, kuchenka gazowa). Na zewnątrz do dyspozycji jest przepiękny ogród i plac zabaw na ogrodzonym terenie.

Dogodna lokalizacja czyni Krościenko nad Dunajcem świetnym punktem wypadowym w Pieniny, Niedzicę czy Jezioro Czorsztyńskie.

Atrakcje w okolicy:
- Zamek Pieniński,
- źródła wód mineralnych ?Stefan?, ?Michalina? i ?Maria?,
- szlaki turystyczne na Sokolicę, Trzy Korony i Lubań,
- ośrodek narciarski Stajkowa Ski,
- szkoła narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i skuterów śnieżnych,
- Jezioro Czorsztyńskie,
- spływ przełomem Dunajca,
- gotycki zamek w Czorsztynie,
- zamek Dunajec w Niedzicy.

zwiń

Zobacz również