Pokoje do wynajęcia Krutyń 44

Od 35 zł

Krutyń 44
11-710 Krutyń
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Nasza posesja położona jest we wsi Krutyń, na terenie Puszczy Piskiej i Mazurskiego Parku Krajobrazowego. W miejscowości Krutyń (przed wojną Krutinen) był znany kurort, do którego zjeżdżali letnicy z różnych stron Europy. Dziś doskonałe warunki klimatyczne i turystyczne nadal przyciągają tu licznych miłośników przyrody, wodniaków i wędkarzy. Ścieżki przyrodnicze, szlaki rowerowe, a przede wszystkim spływy kajakowe "królową mazurskich rzek", Krutynią, dają niezapomniane przeżycia i są popularną atrakcją wśród polskich i zagranicznych turystów. Oferujemy Państwu pokoje z łazienkami, telewizorem, radiem. Goście mają również dostęp do aneksu kuchenego. Dodatkowo przy naszym domu jest przestrone podwórko z wydzielonym miejscem na parkowanie samochodów oraz
czytaj więcej

Nasza posesja położona jest we wsi Krutyń, na terenie Puszczy Piskiej i Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

W miejscowości Krutyń (przed wojną Krutinen) był znany kurort, do którego zjeżdżali letnicy z różnych stron Europy. Dziś doskonałe warunki klimatyczne i turystyczne nadal przyciągają tu licznych miłośników przyrody, wodniaków i wędkarzy.

Ścieżki przyrodnicze, szlaki rowerowe, a przede wszystkim spływy kajakowe "królową mazurskich rzek", Krutynią, dają niezapomniane przeżycia i są popularną atrakcją wśród polskich i zagranicznych turystów.

Oferujemy Państwu pokoje z łazienkami, telewizorem, radiem. Goście mają również dostęp do aneksu kuchenego.

Dodatkowo przy naszym domu jest przestrone podwórko z wydzielonym miejscem na parkowanie samochodów oraz miejscem na grila, badmintona i tenis stołowy. Zainteresowanym gościom pomagamy organizować czas pobytu zgodnie z walorami tutejszej okolicy. Jest możliwość wynajęcia u nas rowerów.

 

Do najbliższego jeziora, tj. Krutyńskiego (1 km) można dojść wzdłuż rzeki lub dopłynąć kajakiem, do jeziora Mokrego (2 km) można dojść lasem lub również dopłynąć kajakiem. W odległości ok. 100 m znajdują się dwa sklepy, 4 restauracje i liczne stragany z pamiątkami a także biuro Mazurskiego Parku Krajobrazowego, muzeum przyrodnicze, poczta, przystanek PKS, szkoła, w której podczas wakacji odprawiana jest niedzielna Msza święta. 

zwiń

Zobacz również