Pokoje Gościnne na Stoku

Pokoje Gościnne na Stoku

Pokoje Gościnne na Stoku w miejscowości Istebna
Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne na Stoku to doskonałe miejsce na wypoczynek i noclegi w Istebnej! Nasz obiekt zlokalizowany jest na tzw. Trójstyku, czyli pograniczu Polski, Czech i Słowacji w malowniczym Beskidzie Śląskim. Zapewniamy noclgi blisko wyciągu, gdyż znajdujemy się zaledwie 20 m od trasy narciarskiej przy Kompleksie Istebna Zagroń. Dzięki temu stanowi doskonałą bazę noclegową na zimowy wypoczynek, gdzie prosto z budynku wychodzi się w butach narciarskich na stok!
Kolejnym atutem jest mieszcząca się w budynku Restauracja HomelikeCafe, gdzie nasi Goście w ramach pobytu zjedzą pyszne śniadania, a także mogą sobie zamówić różnorakie posiłki: pizzę, makarony, zupy, frytki, herbatę z zielin, czy danie dnia.
Do dyspozycji gości oddajemy 5 komfortowych pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, telewizorem i dostępem do wi-fi. Przed budynkiem znajduje się parking.
Oferujemy noclegi z wyżywieniem, w cenie noclegu pyszne śniadanie :) Istebna to doskonałe miejsce na letni i zimowy wypoczynek, gdzie znajdują się ciekawe szlaki piesze, rowerowe oraz możliwość urpawiania narciarstwa biegowego i zjazdowego.
Akceptujemy płatność bonem turystycznym.